Henter side
Henter side
Søg virksomhed eller ejendom
Henter virksomhed
CVR 30239539
Kort fortalt. ANPARTSSELSKABET I AF 31.01.2007 har CVR-nummer 30239539 og er registreret som anpartsselskab, startet 31. januar 2007. Adressen i CVR er Hasseris Bymidte 6, 9000 Aalborg. Branche: Ikke-finansielle holdingselskaber. Status: aktiv.
Hasseris Bymidte 6, 9000 Aalborg
Ikke-finansielle holdingselskaber
Officielle virksomhedsdata og årsrapporter. Kilder, perioder og beregninger følger tallene.
Henter officielle regnskaber
Afstemmer virksomhed, regnskabsperiode og valuta med årsrapporterne.
Henter ejere og ledelse
Anpartsselskab
Virksomhedsform
31. jan. 2007 –
Virksomhedens levetid
CVR 30239539 · Kilde og datoer følger hver oplysning.
ANPARTSSELSKABET I AF 31.01.2007
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Aktiv
Henter steder, adresser og CVR-relationer…
Udskrevet fra Indkig · CVR 30239539 · ANPARTSSELSKABET I AF 31.01.2007. Officielle CVR-oplysninger. Legale ejere og ledelse som registreret i CVR; ingen reelle ejere, CPR eller private adresser. Regnskabskilde: Erhvervsstyrelsens offentlige årsrapporter; perioder og eventuelle begrænsninger fremgår af regnskabsdelen.
Adressen er virksomhedens registrerede adresse. Den dokumenterer ikke ejerskab til ejendommen.
ANPARTSSELSKABET I AF 31.01.2007 har CVR-nummer 30239539.
ANPARTSSELSKABET I AF 31.01.2007 er registreret i CVR på adressen Hasseris Bymidte 6, 9000 Aalborg.
ANPARTSSELSKABET I AF 31.01.2007 blev startet 31. januar 2007 ifølge CVR.
ANPARTSSELSKABET I AF 31.01.2007 er registreret i branchen Ikke-finansielle holdingselskaber (branchekode 642120).
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Anpartsselskab
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Ikke-finansielle holdingselskaber · 642120
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Hasseris Bymidte 6, 9000 Aalborg
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
31. jan. 2007
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Ingen ophørsdato oplyst
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
En adresse dokumenterer registrering på stedet og ikke ejerskab til en ejendom. En manglende ophørsdato bekræfter ikke alene, at virksomheden er aktiv.
Henter beskæftigelsestal og måleperioder…
ANPARTSSELSKABET I AF 31.01.2007 har status «aktiv» i CVR.
Legale ejere og ledelse står på Indkigs side for ANPARTSSELSKABET I AF 31.01.2007 under «Ejere og ledelse», som registreret i CVR. Reelle ejere og CPR vises ikke.
CVR · måleperioder
Ansatte er antal personer. Årsværk er omregnet fuldtid. Vælg én datatype: års-, kvartals- og månedstal sammenblandes ikke.
Ingen beskæftigelsesoplysninger i det gennemførte opslag.
Måleperioden viser, hvornår tallet gælder. Registrering, opdatering og hentning er særskilte datoer. Et gennemført opslag er ikke en garanti for aktuelle eller landsdækkende beskæftigelsestal.
Legale ejere og nuværende ledelse som registreret i CVR.
Ejes af
Kapital 10–14,99 %
Kapital 10–14,99 %
Kapital 10–14,99 %
Kapital 10–14,99 %
+5 flere i listen nedenfor
ANPARTSSELSKABET I AF 31.01.2007
Direkte ejerskab ét led op og ned, som registreret i CVR. Kapitalandele er CVRs intervaller.
DICOPE ApSSelskab · CVR 31623758
FIATOPE ApSSelskab · CVR 31623774
FRIIS LYSHOLDT HOLDING ApSSelskab · CVR 31623820
Niels Erik SørensenPerson
Bestyrelse · BESTYRELSESMEDLEM · siden 1. apr. 2007
Per Friis HansenPerson
Bestyrelse · BESTYRELSESMEDLEM · siden 1. apr. 2007
Poul Christian PetersenPerson
Bestyrelse · FORMAND · siden 1. apr. 2007
Poul Christian PetersenPerson
Direktion · DIREKTØR · siden 8. okt. 2014
2 tidligere ledelsesroller vises ikke.
Ingen nuværende ejerandele i andre selskaber i CVRs ejerregister.
Kilde: CVR-distribution, Erhvervsstyrelsen. Hentet 29. okt. 2026, 14.04.04, virksomheden opdateret i CVR 12. apr. 2026, 14.09.42. CVR registrerer ejerandele i intervaller. En ejerandel er ikke i sig selv bevis for kontrol, et moderselskab eller et datterselskab. Reelle ejere, CPR og adresser vises ikke. Se også CVR (åbner ny fane).
GES HOLDING ApSSelskab · CVR 31623901
JACEL ApSSelskab · CVR 31623782
METTE S. ApSSelskab · CVR 31623952
CB JENSEN INVEST II ApSSelskab · CVR 31623790
KATHRINEKAT INVEST ApSSelskab · CVR 31623855
ML JENSEN INVEST ApSSelskab · CVR 31623936
Et P-nummer identificerer et registreret virksomhedssted. Tilknytningens datoer viser, hvornår stedet er knyttet til virksomheden. En beliggenhedsadresse dokumenterer ikke ejerskab til ejendommen.
Tilknytning efter CVR-relationens start og slut ved opslaget: 29. okt. 2026, 14.04.03. Antal er fund i det hentede udtræk. Nuværende tilknytning dokumenterer ikke, at stedet er i drift eller ejet af virksomheden.
Ingen P-enheder med den valgte tilknytning i det gennemførte opslag.
Økonomi · Officielle årsrapporter
Nogle rapporter eller felter kunne ikke udlæses entydigt. Udtrækket er afgrænset; flere rapporter kan findes hos Virk. Rapportlinks og de øvrige tal er bevaret.
Årets resultat · DKK i hver regnskabsperiode
2025Årets resultat
-27.435 DKK
Punkter er årsrapportens observationer. Huller betyder manglende tal. Forbindelseslinjer er ikke målinger mellem perioderne.
| Periode | DKK |
|---|---|
| 1. jan. 2018 – 31. dec. 2018 | Ikke oplyst |
| 1. jan. 2019 – 31. dec. 2019 | Ikke oplyst |
| 1. jan. 2020 – 31. dec. 2020 | Ikke oplyst |
| 1. jan. 2021 – 31. dec. 2021 | Ikke oplyst |
| 1. jan. 2022 – 31. dec. 2022 | 122.927 |
| 1. jan. 2023 – 31. dec. 2023 | 914.965 |
| 1. jan. 2024 – 31. dec. 2024 | -45.234 |
| 1. jan. 2025 – 31. dec. 2025 | -27.435 |
Soliditet · beregnet ultimo 2025
99,2 %
Egenkapital / aktiver × 100. Andelen af aktiver finansieret med egenkapital.
Likviditetsgrad · beregnet ultimo 2025
Kan ikke beregnes
Omsætningsaktiver / kortfristet gæld × 100. Beregnes kun med oplyste tal og positiv nævner.
Tal kommer fra hver periodes egen årsrapport. Nyere rapporters sammenligningstal kan være korrigeret. Første grafadapter dækker regnskabsklasse B; andre rapporter kan åbnes hos kilden. Højst otte perioder vises.
2025 · 1. jan. 2025 – 31. dec. 2025
Offentliggjort 29. maj 2026
2024 · 1. jan. 2024 – 31. dec. 2024
Offentliggjort 1. jul. 2025
2023 · 1. jan. 2023 – 31. dec. 2023
Offentliggjort 17. jul. 2024
2022 · 1. jan. 2022 – 31. dec. 2022
Offentliggjort 16. jul. 2023
2021 · 1. jan. 2021 – 31. dec. 2021
Offentliggjort 7. jul. 2022
Koncernregnskabets afgrænsning understøttes endnu ikke.
2020 · 1. jan. 2020 – 31. dec. 2020
Offentliggjort 18. jun. 2021
Koncernregnskabets afgrænsning understøttes endnu ikke.
2019 · 1. jan. 2019 – 31. dec. 2019
Offentliggjort 3. jun. 2020
Koncernregnskabets afgrænsning understøttes endnu ikke.
2018 · 1. jan. 2018 – 31. dec. 2018
Offentliggjort 6. jun. 2019
Koncernregnskabets afgrænsning understøttes endnu ikke.
Manglende omsætning kan skyldes, at rapporten kun oplyser bruttoresultat. Vi rekonstruerer ikke tallet. Om den officielle regnskabskilde ↗