Henter side
Henter side
Søg virksomhed eller ejendom
Henter virksomhed
CVR 30239539
Kort fortalt. ANPARTSSELSKABET I AF 31.01.2007 har CVR-nummer 30239539 og er registreret som anpartsselskab, startet 31. januar 2007. Adressen i CVR er Hasseris Bymidte 6, 9000 Aalborg. Branche: Ikke-finansielle holdingselskaber. Status: aktiv.
Hasseris Bymidte 6, 9000 Aalborg
Ikke-finansielle holdingselskaber
Officielle virksomhedsdata og årsrapporter. Kilder, perioder og beregninger følger tallene.
Henter ejere og ledelse
Anpartsselskab
Virksomhedsform
31. jan. 2007 –
Virksomhedens levetid
CVR 30239539 · Kilde og datoer følger hver oplysning.
ANPARTSSELSKABET I AF 31.01.2007
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Aktiv
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Anpartsselskab
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Ikke-finansielle holdingselskaber · 642120
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Hasseris Bymidte 6, 9000 Aalborg
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
31. jan. 2007
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Ingen ophørsdato oplyst
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
En adresse dokumenterer registrering på stedet og ikke ejerskab til en ejendom. En manglende ophørsdato bekræfter ikke alene, at virksomheden er aktiv.
Henter beskæftigelsestal og måleperioder…
CVR · måleperioder
Ansatte er antal personer. Årsværk er omregnet fuldtid. Vælg én datatype: års-, kvartals- og månedstal sammenblandes ikke.
Ingen beskæftigelsesoplysninger i det gennemførte opslag.
Måleperioden viser, hvornår tallet gælder. Registrering, opdatering og hentning er særskilte datoer. Et gennemført opslag er ikke en garanti for aktuelle eller landsdækkende beskæftigelsestal.
Legale ejere og nuværende ledelse som registreret i CVR.
Ejes af
Kapital 10–14,99 %
Kapital 10–14,99 %
Kapital 10–14,99 %
Kapital 10–14,99 %
+5 flere i listen nedenfor
ANPARTSSELSKABET I AF 31.01.2007
Direkte ejerskab ét led op og ned, som registreret i CVR. Kapitalandele er CVRs intervaller.
DICOPE ApSSelskab · CVR 31623758
FIATOPE ApSSelskab · CVR 31623774
FRIIS LYSHOLDT HOLDING ApSSelskab · CVR 31623820
Niels Erik SørensenPerson
Bestyrelse · BESTYRELSESMEDLEM · siden 1. apr. 2007
Per Friis HansenPerson
Bestyrelse · BESTYRELSESMEDLEM · siden 1. apr. 2007
Poul Christian PetersenPerson
Bestyrelse · FORMAND · siden 1. apr. 2007
Poul Christian PetersenPerson
Direktion · DIREKTØR · siden 8. okt. 2014
2 tidligere ledelsesroller vises ikke.
Ingen nuværende ejerandele i andre selskaber i CVRs ejerregister.
Kilde: CVR-distribution, Erhvervsstyrelsen. Hentet 30. okt. 2026, 08.58.03, virksomheden opdateret i CVR 12. apr. 2026, 14.09.42. CVR registrerer ejerandele i intervaller. En ejerandel er ikke i sig selv bevis for kontrol, et moderselskab eller et datterselskab. Reelle ejere, CPR og adresser vises ikke. Se også CVR (åbner ny fane).
GES HOLDING ApSSelskab · CVR 31623901
JACEL ApSSelskab · CVR 31623782
METTE S. ApSSelskab · CVR 31623952
CB JENSEN INVEST II ApSSelskab · CVR 31623790
KATHRINEKAT INVEST ApSSelskab · CVR 31623855
ML JENSEN INVEST ApSSelskab · CVR 31623936