Henter side
Henter side
Søg virksomhed eller ejendom
Henter virksomhed
CVR 46497376
Kort fortalt. FORE InvestCo VI ApS har CVR-nummer 46497376 og er registreret som anpartsselskab, startet 20. maj 2026. Adressen i CVR er Kalvebod Brygge 39, 4, 1560 København V. Branche: Ikke-finansielle holdingselskaber. Status: aktiv.
Kalvebod Brygge 39, 4, 1560 København V
Ikke-finansielle holdingselskaber
Officielle virksomhedsdata og årsrapporter. Kilder, perioder og beregninger følger tallene.
Henter officielle regnskaber
Afstemmer virksomhed, regnskabsperiode og valuta med årsrapporterne.
Henter ejere og ledelse
Anpartsselskab
Virksomhedsform
20. maj 2026 –
Virksomhedens levetid
CVR 46497376 · Kilde og datoer følger hver oplysning.
FORE InvestCo VI ApS
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Aktiv
Henter steder, adresser og CVR-relationer…
Udskrevet fra Sladata · CVR 46497376 · FORE InvestCo VI ApS. Officielle CVR-oplysninger. Legale ejere og ledelse som registreret i CVR; ingen reelle ejere, CPR eller private adresser. Regnskabskilde: Erhvervsstyrelsens offentlige årsrapporter; perioder og eventuelle begrænsninger fremgår af regnskabsdelen.
Adressen er virksomhedens registrerede adresse. Den dokumenterer ikke ejerskab til ejendommen.
FORE InvestCo VI ApS har CVR-nummer 46497376.
FORE InvestCo VI ApS er registreret i CVR på adressen Kalvebod Brygge 39, 4, 1560 København V.
FORE InvestCo VI ApS blev startet 20. maj 2026 ifølge CVR.
FORE InvestCo VI ApS er registreret i branchen Ikke-finansielle holdingselskaber (branchekode 642120).
FORE InvestCo VI ApS har status «aktiv» i CVR.
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Anpartsselskab
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Ikke-finansielle holdingselskaber · 642120
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Kalvebod Brygge 39, 4, 1560 København V
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
20. maj 2026
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Ingen ophørsdato oplyst
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
En adresse dokumenterer registrering på stedet og ikke ejerskab til en ejendom. En manglende ophørsdato bekræfter ikke alene, at virksomheden er aktiv.
Henter beskæftigelsestal og måleperioder…
Legale ejere og ledelse står på Sladatas side for FORE InvestCo VI ApS under «Ejere og ledelse», som registreret i CVR. Reelle ejere og CPR vises ikke.
CVR · måleperioder
Ansatte er antal personer. Årsværk er omregnet fuldtid. Vælg én datatype: års-, kvartals- og månedstal sammenblandes ikke.
Ingen beskæftigelsesoplysninger i det gennemførte opslag.
Måleperioden viser, hvornår tallet gælder. Registrering, opdatering og hentning er særskilte datoer. Et gennemført opslag er ikke en garanti for aktuelle eller landsdækkende beskæftigelsestal.
Et P-nummer identificerer et registreret virksomhedssted. Tilknytningens datoer viser, hvornår stedet er knyttet til virksomheden. En beliggenhedsadresse dokumenterer ikke ejerskab til ejendommen.
Tilknytning efter CVR-relationens start og slut ved opslaget: 24. okt. 2026, 15.13.08. Antal er fund i det hentede udtræk. Nuværende tilknytning dokumenterer ikke, at stedet er i drift eller ejet af virksomheden.
Ingen P-enheder med den valgte tilknytning i det gennemførte opslag.
Legale ejere og nuværende ledelse som registreret i CVR.
Ejes af
Kapital 5–9,99 %
Kapital 5–9,99 %
Kapital 5–9,99 %
Kapital 5–9,99 %
+6 flere i listen nedenfor
FORE InvestCo VI ApS
Direkte ejerskab ét led op og ned, som registreret i CVR. Kapitalandele er CVRs intervaller.
EIO Holding ApSSelskab · CVR 34055394
FT TRACKMAN HOLDING ApSSelskab · CVR 34084157
KS Søholm ApSSelskab · CVR 46787765
1 tidligere ejer vises ikke.
Jeppe Prehn LassenPerson
Bestyrelse · BESTYRELSESMEDLEM · siden 20. maj 2026
Thomas Esben KhanPerson
Bestyrelse · FORMAND · siden 20. maj 2026
Thomas Esben KhanPerson
Direktion · ADM. DIR. · siden 20. maj 2026
Ingen nuværende ejerandele i andre selskaber i CVRs ejerregister.
Kilde: CVR-distribution, Erhvervsstyrelsen. Hentet 24. okt. 2026, 15.13.09, virksomheden opdateret i CVR 2. okt. 2026, 10.12.10. CVR registrerer ejerandele i intervaller. En ejerandel er ikke i sig selv bevis for kontrol, et moderselskab eller et datterselskab. Reelle ejere, CPR og adresser vises ikke. Se også CVR (åbner ny fane).
Liisberghus ApSSelskab · CVR 39034883
Maximus Capital ApSSelskab · CVR 40923071
Niels Steffen Henriksen ApSSelskab · CVR 43254472
TH Real Estate DK ApSSelskab · CVR 41366826
TRITUSPARTNER ApSSelskab · CVR 33754000
UK Ejendomme ApSSelskab · CVR 39671220
Vangsted Family Invest ApSSelskab · CVR 46391594
Økonomi · Officielle årsrapporter
Ingen årsrapporter fundet i det offentlige indeks
Der er endnu ingen understøttet årsrapport med entydige DKK-tal. Et manglende tal betyder ikke nul. Stamdata, steder og værdisætning kan stadig bruges.
Manglende omsætning kan skyldes, at rapporten kun oplyser bruttoresultat. Vi rekonstruerer ikke tallet. Om den officielle regnskabskilde ↗