Henter side
Henter side
Søg virksomhed eller ejendom
Henter virksomhed
CVR 46361555
Kort fortalt. Vejen Ejendomsinvest ApS har CVR-nummer 46361555 og er registreret som anpartsselskab, startet 23. marts 2026. Adressen i CVR er Industrivej Vest 4, 6600 Vejen. Branche: Køb og salg af egen fast ejendom. Status: aktiv.
Industrivej Vest 4, 6600 Vejen
Køb og salg af egen fast ejendom
Officielle virksomhedsdata og årsrapporter. Kilder, perioder og beregninger følger tallene.
Henter officielle regnskaber
Afstemmer virksomhed, regnskabsperiode og valuta med årsrapporterne.
Henter ejere og ledelse
Anpartsselskab
Virksomhedsform
23. mar. 2026 –
Virksomhedens levetid
CVR 46361555 · Kilde og datoer følger hver oplysning.
Vejen Ejendomsinvest ApS
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Aktiv
Henter steder, adresser og CVR-relationer…
Udskrevet fra Indkig · CVR 46361555 · Vejen Ejendomsinvest ApS. Officielle CVR-oplysninger. Legale ejere og ledelse som registreret i CVR; ingen reelle ejere, CPR eller private adresser. Regnskabskilde: Erhvervsstyrelsens offentlige årsrapporter; perioder og eventuelle begrænsninger fremgår af regnskabsdelen.
Adressen er virksomhedens registrerede adresse. Den dokumenterer ikke ejerskab til ejendommen.
Vejen Ejendomsinvest ApS har CVR-nummer 46361555.
Vejen Ejendomsinvest ApS er registreret i CVR på adressen Industrivej Vest 4, 6600 Vejen.
Vejen Ejendomsinvest ApS blev startet 23. marts 2026 ifølge CVR.
Vejen Ejendomsinvest ApS er registreret i branchen Køb og salg af egen fast ejendom (branchekode 681100).
Vejen Ejendomsinvest ApS har status «aktiv» i CVR.
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Anpartsselskab
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Køb og salg af egen fast ejendom · 681100
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Industrivej Vest 4, 6600 Vejen
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
23. mar. 2026
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Ingen ophørsdato oplyst
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
En adresse dokumenterer registrering på stedet og ikke ejerskab til en ejendom. En manglende ophørsdato bekræfter ikke alene, at virksomheden er aktiv.
Henter beskæftigelsestal og måleperioder…
Legale ejere og ledelse står på Indkigs side for Vejen Ejendomsinvest ApS under «Ejere og ledelse», som registreret i CVR. Reelle ejere og CPR vises ikke.
Et P-nummer identificerer et registreret virksomhedssted. Tilknytningens datoer viser, hvornår stedet er knyttet til virksomheden. En beliggenhedsadresse dokumenterer ikke ejerskab til ejendommen.
Tilknytning efter CVR-relationens start og slut ved opslaget: 29. okt. 2026, 13.02.59. Antal er fund i det hentede udtræk. Nuværende tilknytning dokumenterer ikke, at stedet er i drift eller ejet af virksomheden.
Ingen P-enheder med den valgte tilknytning i det gennemførte opslag.
CVR · måleperioder
Ansatte er antal personer. Årsværk er omregnet fuldtid. Vælg én datatype: års-, kvartals- og månedstal sammenblandes ikke.
Ingen beskæftigelsesoplysninger i det gennemførte opslag.
Måleperioden viser, hvornår tallet gælder. Registrering, opdatering og hentning er særskilte datoer. Et gennemført opslag er ikke en garanti for aktuelle eller landsdækkende beskæftigelsestal.
Legale ejere og nuværende ledelse som registreret i CVR.
Ejes af
Kapital 10–14,99 %
Kapital 10–14,99 %
Kapital 10–14,99 %
Kapital 10–14,99 %
+6 flere i listen nedenfor
Vejen Ejendomsinvest ApS
Direkte ejerskab ét led op og ned, som registreret i CVR. Kapitalandele er CVRs intervaller.
CS HOLDING AF 1974 ApSSelskab · CVR 30071069
HJKJ HOLDING ApSSelskab · CVR 26803535
JENS ANDERSEN INVEST ApSSelskab · CVR 32281788
1 tidligere ejer vises ikke.
Claus SønniksenPerson
Bestyrelse · FORMAND · siden 23. mar. 2026
Morten ThranePerson
Bestyrelse · BESTYRELSESMEDLEM · siden 23. mar. 2026
Steen Askjær MikkelsenPerson
Bestyrelse · BESTYRELSESMEDLEM · siden 23. mar. 2026
Steen Askjær MikkelsenPerson
Direktion · DIREKTØR · siden 23. mar. 2026
Ingen nuværende ejerandele i andre selskaber i CVRs ejerregister.
Kilde: CVR-distribution, Erhvervsstyrelsen. Hentet 29. okt. 2026, 13.02.59, virksomheden opdateret i CVR 28. aug. 2026, 13.36.26. CVR registrerer ejerandele i intervaller. En ejerandel er ikke i sig selv bevis for kontrol, et moderselskab eller et datterselskab. Reelle ejere, CPR og adresser vises ikke. Se også CVR (åbner ny fane).
JR4 HOLDING ApSSelskab · CVR 34089000
KENNETH PETERSEN INVEST ApSSelskab · CVR 32311245
LM Oxlund ApSSelskab · CVR 25990714
MORTEN THRANE HOLDING ApSSelskab · CVR 28856164
SEN-HOLDING ApSSelskab · CVR 33588739
SGMI Invest ApSSelskab · CVR 36993901
WYZYKOWSKI ApSSelskab · CVR 34607796
Økonomi · Officielle årsrapporter
Ingen årsrapporter fundet i det offentlige indeks
Der er endnu ingen understøttet årsrapport med entydige DKK-tal. Et manglende tal betyder ikke nul. Stamdata, steder og værdisætning kan stadig bruges.
Manglende omsætning kan skyldes, at rapporten kun oplyser bruttoresultat. Vi rekonstruerer ikke tallet. Om den officielle regnskabskilde ↗