Henter side
Henter side
Søg virksomhed eller ejendom
Henter virksomhed
CVR 46211626
Kort fortalt. EC Vending ApS har CVR-nummer 46211626 og er registreret som anpartsselskab, startet 27. januar 2026. Adressen i CVR er Kalkværksvej 5, 4, 8000 Aarhus C. Branche: Ikke-finansielle holdingselskaber. Status: aktiv.
Kalkværksvej 5, 4, 8000 Aarhus C
Ikke-finansielle holdingselskaber
Officielle virksomhedsdata og årsrapporter. Kilder, perioder og beregninger følger tallene.
Henter officielle regnskaber
Afstemmer virksomhed, regnskabsperiode og valuta med årsrapporterne.
Henter ejere og ledelse
Anpartsselskab
Virksomhedsform
27. jan. 2026 –
Virksomhedens levetid
CVR 46211626 · Kilde og datoer følger hver oplysning.
EC Vending ApS
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Aktiv
Henter steder, adresser og CVR-relationer…
Udskrevet fra Indkig · CVR 46211626 · EC Vending ApS. Officielle CVR-oplysninger. Legale ejere og ledelse som registreret i CVR; ingen reelle ejere, CPR eller private adresser. Regnskabskilde: Erhvervsstyrelsens offentlige årsrapporter; perioder og eventuelle begrænsninger fremgår af regnskabsdelen.
Adressen er virksomhedens registrerede adresse. Den dokumenterer ikke ejerskab til ejendommen.
EC Vending ApS har CVR-nummer 46211626.
EC Vending ApS er registreret i CVR på adressen Kalkværksvej 5, 4, 8000 Aarhus C.
EC Vending ApS blev startet 27. januar 2026 ifølge CVR.
EC Vending ApS er registreret i branchen Ikke-finansielle holdingselskaber (branchekode 642120).
EC Vending ApS har status «aktiv» i CVR.
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Anpartsselskab
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Ikke-finansielle holdingselskaber · 642120
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Kalkværksvej 5, 4, 8000 Aarhus C
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
27. jan. 2026
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Ingen ophørsdato oplyst
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
En adresse dokumenterer registrering på stedet og ikke ejerskab til en ejendom. En manglende ophørsdato bekræfter ikke alene, at virksomheden er aktiv.
Henter beskæftigelsestal og måleperioder…
Legale ejere og ledelse står på Indkigs side for EC Vending ApS under «Ejere og ledelse», som registreret i CVR. Reelle ejere og CPR vises ikke.
Et P-nummer identificerer et registreret virksomhedssted. Tilknytningens datoer viser, hvornår stedet er knyttet til virksomheden. En beliggenhedsadresse dokumenterer ikke ejerskab til ejendommen.
Tilknytning efter CVR-relationens start og slut ved opslaget: 29. okt. 2026, 15.57.56. Antal er fund i det hentede udtræk. Nuværende tilknytning dokumenterer ikke, at stedet er i drift eller ejet af virksomheden.
Ingen P-enheder med den valgte tilknytning i det gennemførte opslag.
CVR · måleperioder
Ansatte er antal personer. Årsværk er omregnet fuldtid. Vælg én datatype: års-, kvartals- og månedstal sammenblandes ikke.
Ingen beskæftigelsesoplysninger i det gennemførte opslag.
Måleperioden viser, hvornår tallet gælder. Registrering, opdatering og hentning er særskilte datoer. Et gennemført opslag er ikke en garanti for aktuelle eller landsdækkende beskæftigelsestal.
Legale ejere og nuværende ledelse som registreret i CVR.
Ejes af
Kapital 20–24,99 %
Kapital 15–19,99 %
Michael Therkildsen Holding ApS
Kapital 15–19,99 %
Kapital 5–9,99 %
+6 flere i listen nedenfor
EC Vending ApS
Ejer andele i
Kapital 50–66,66 %
Direkte ejerskab ét led op og ned, som registreret i CVR. Kapitalandele er CVRs intervaller.
KF88 ApSSelskab · CVR 30176987
Executive Capital IV K/SSelskab · CVR 44755564
Michael Therkildsen Holding ApSSelskab · CVR 37052086
Bjarne Grølsted-KristensenPerson
Bestyrelse · BESTYRELSESMEDLEM · siden 27. jan. 2026
Knud FoldschackPerson
Bestyrelse · FORMAND · siden 27. jan. 2026
Michael Lau TherkildsenPerson
Bestyrelse · BESTYRELSESMEDLEM · siden 27. jan. 2026
Thomas Grauer NielsenPerson
Direktion · ADM. DIR. · siden 27. jan. 2026
Vending Automater Holding ApSSelskab · CVR 46214307
Kapital 50–66,66 % · stemmer 50–66,66 % · siden 28. jan. 2026
Kilde: CVR-distribution, Erhvervsstyrelsen. Hentet 29. okt. 2026, 15.57.56, virksomheden opdateret i CVR 23. feb. 2026, 11.06.31. CVR registrerer ejerandele i intervaller. En ejerandel er ikke i sig selv bevis for kontrol, et moderselskab eller et datterselskab. Reelle ejere, CPR og adresser vises ikke. Se også CVR (åbner ny fane).
BJERRES BUREAU ApSSelskab · CVR 28295294
Core Med Tech Development ApSSelskab · CVR 37703788
Fabrika Holding ApSSelskab · CVR 43177915
Jesper Dalsgaard Holding ApSSelskab · CVR 45913813
Pyx ApSSelskab · CVR 43173987
SCHAAP & ERIKSEN ApSSelskab · CVR 26105811
Stonehouse ApSSelskab · CVR 40896988
Økonomi · Officielle årsrapporter
Ingen årsrapporter fundet i det offentlige indeks
Der er endnu ingen understøttet årsrapport med entydige DKK-tal. Et manglende tal betyder ikke nul. Stamdata, steder og værdisætning kan stadig bruges.
Manglende omsætning kan skyldes, at rapporten kun oplyser bruttoresultat. Vi rekonstruerer ikke tallet. Om den officielle regnskabskilde ↗