Henter side
Henter side
Søg virksomhed eller ejendom
Henter virksomhed
CVR 46176847
Kort fortalt. NextLab Ventures A/S har CVR-nummer 46176847 og er registreret som aktieselskab, startet 13. januar 2026. Adressen i CVR er Lille Torv 2A, 3 tv, 8000 Aarhus C. Branche: Anden udgivelse af software. Status: aktiv.
Lille Torv 2A, 3 tv, 8000 Aarhus C
Anden udgivelse af software
Officielle virksomhedsdata og årsrapporter. Kilder, perioder og beregninger følger tallene.
Henter officielle regnskaber
Afstemmer virksomhed, regnskabsperiode og valuta med årsrapporterne.
Henter ejere og ledelse
Aktieselskab
Virksomhedsform
13. jan. 2026 –
Virksomhedens levetid
CVR 46176847 · Kilde og datoer følger hver oplysning.
NextLab Ventures A/S
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Aktiv
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Aktieselskab
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Anden udgivelse af software · 582900
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Lille Torv 2A, 3 tv, 8000 Aarhus C
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
13. jan. 2026
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Ingen ophørsdato oplyst
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
En adresse dokumenterer registrering på stedet og ikke ejerskab til en ejendom. En manglende ophørsdato bekræfter ikke alene, at virksomheden er aktiv.
Henter beskæftigelsestal og måleperioder…
Henter steder, adresser og CVR-relationer…
Udskrevet fra Indkig · CVR 46176847 · NextLab Ventures A/S. Officielle CVR-oplysninger. Legale ejere og ledelse som registreret i CVR; ingen reelle ejere, CPR eller private adresser. Regnskabskilde: Erhvervsstyrelsens offentlige årsrapporter; perioder og eventuelle begrænsninger fremgår af regnskabsdelen.
Adressen er virksomhedens registrerede adresse. Den dokumenterer ikke ejerskab til ejendommen.
NextLab Ventures A/S har CVR-nummer 46176847.
NextLab Ventures A/S er registreret i CVR på adressen Lille Torv 2A, 3 tv, 8000 Aarhus C.
NextLab Ventures A/S blev startet 13. januar 2026 ifølge CVR.
NextLab Ventures A/S er registreret i branchen Anden udgivelse af software (branchekode 582900).
NextLab Ventures A/S har status «aktiv» i CVR.
Legale ejere og ledelse står på Indkigs side for NextLab Ventures A/S under «Ejere og ledelse», som registreret i CVR. Reelle ejere og CPR vises ikke.
Legale ejere og nuværende ledelse som registreret i CVR.
Ejes af
Kapital 20–24,99 %
Kapital 20–24,99 %
Kapital 15–19,99 %
Kapital 10–14,99 %
+5 flere i listen nedenfor
NextLab Ventures A/S
Ejer andele i
Kapital 100 %
Kapital 66,67–89,99 %
Direkte ejerskab ét led op og ned, som registreret i CVR. Kapitalandele er CVRs intervaller.
Brøgger Tech & Invest ApSSelskab · CVR 34709890
WIMA HOLDING ApSSelskab · CVR 29795010
NextLab Ventures A/SSelskab · CVR 46176847
FAV Capital ApSSelskab · CVR 46352394
BEN-NOON ApSSelskab · CVR 33261632
DeaRix Capital ApSSelskab · CVR 38579754
Dr. Bøghs Tech & Invest ApSSelskab · CVR 45270742
L. Højmark Holding ApSSelskab · CVR 45329909
S. Mikkel Holding ApSSelskab · CVR 43572415
1 tidligere ejer vises ikke.
Benjamin Ben-NoonPerson
Bestyrelse · BESTYRELSESMEDLEM · siden 31. mar. 2026
Jack Veilgaard HjeronymusPerson
Bestyrelse · FORMAND · siden 31. mar. 2026
Laurits Understrup HøjmarkPerson
Bestyrelse · BESTYRELSESMEDLEM · siden 31. mar. 2026
Simon Mikkel MadsenPerson
Bestyrelse · BESTYRELSESMEDLEM · siden 31. mar. 2026
Tobias Grotkjær ElmstrømPerson
Bestyrelse · BESTYRELSESMEDLEM · siden 31. mar. 2026
Younes Ibrahim DeaibesPerson
Bestyrelse · BESTYRELSESMEDLEM · siden 31. mar. 2026
Victor Brøgger AndersenPerson
Direktion · DIREKTØR · siden 13. jan. 2026
Payfriend ApSSelskab · CVR 46385152
Kapital 100 % · stemmer 100 % · siden 6. apr. 2026
Levano ApSSelskab · CVR 46395751
Kapital 66,67–89,99 % · stemmer 66,67–89,99 % · siden 8. apr. 2026
Kilde: CVR-distribution, Erhvervsstyrelsen. Hentet 29. okt. 2026, 19.34.59, virksomheden opdateret i CVR 14. okt. 2026, 08.02.42. CVR registrerer ejerandele i intervaller. En ejerandel er ikke i sig selv bevis for kontrol, et moderselskab eller et datterselskab. Reelle ejere, CPR og adresser vises ikke. Se også CVR (åbner ny fane).
CVR · måleperioder
Ansatte er antal personer. Årsværk er omregnet fuldtid. Vælg én datatype: års-, kvartals- og månedstal sammenblandes ikke.
Ingen beskæftigelsesoplysninger i det gennemførte opslag.
Måleperioden viser, hvornår tallet gælder. Registrering, opdatering og hentning er særskilte datoer. Et gennemført opslag er ikke en garanti for aktuelle eller landsdækkende beskæftigelsestal.
Et P-nummer identificerer et registreret virksomhedssted. Tilknytningens datoer viser, hvornår stedet er knyttet til virksomheden. En beliggenhedsadresse dokumenterer ikke ejerskab til ejendommen.
Tilknytning efter CVR-relationens start og slut ved opslaget: 29. okt. 2026, 19.36.45. Antal er fund i det hentede udtræk. Nuværende tilknytning dokumenterer ikke, at stedet er i drift eller ejet af virksomheden.
Ingen P-enheder med den valgte tilknytning i det gennemførte opslag.
Økonomi · Officielle årsrapporter
Ingen årsrapporter fundet i det offentlige indeks
Der er endnu ingen understøttet årsrapport med entydige DKK-tal. Et manglende tal betyder ikke nul. Stamdata, steder og værdisætning kan stadig bruges.
Manglende omsætning kan skyldes, at rapporten kun oplyser bruttoresultat. Vi rekonstruerer ikke tallet. Om den officielle regnskabskilde ↗