Henter side
Henter side
Søg virksomhed eller ejendom
Henter virksomhed
CVR 45993515
Kort fortalt. MakeupYourself ApS har CVR-nummer 45993515 og er registreret som anpartsselskab, startet 29. oktober 2025. Adressen i CVR er Farvergade 17, st tv, 1463 København K. Branche: Formidlingsaktiviteter inden for personlige serviceydelser. Status: aktiv.
Farvergade 17, st tv, 1463 København K
Formidlingsaktiviteter inden for personlige serviceydelser
Officielle virksomhedsdata og årsrapporter. Kilder, perioder og beregninger følger tallene.
Henter officielle regnskaber
Afstemmer virksomhed, regnskabsperiode og valuta med årsrapporterne.
Henter ejere og ledelse
Anpartsselskab
Virksomhedsform
29. okt. 2025 –
Virksomhedens levetid
CVR 45993515 · Kilde og datoer følger hver oplysning.
MakeupYourself ApS
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Aktiv
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Anpartsselskab
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Formidlingsaktiviteter inden for personlige serviceydelser · 964000
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Farvergade 17, st tv, 1463 København K
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
29. okt. 2025
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Ingen ophørsdato oplyst
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
En adresse dokumenterer registrering på stedet og ikke ejerskab til en ejendom. En manglende ophørsdato bekræfter ikke alene, at virksomheden er aktiv.
Henter beskæftigelsestal og måleperioder…
Henter steder, adresser og CVR-relationer…
Udskrevet fra Indkig · CVR 45993515 · MakeupYourself ApS. Officielle CVR-oplysninger. Legale ejere og ledelse som registreret i CVR; ingen reelle ejere, CPR eller private adresser. Regnskabskilde: Erhvervsstyrelsens offentlige årsrapporter; perioder og eventuelle begrænsninger fremgår af regnskabsdelen.
Adressen er virksomhedens registrerede adresse. Den dokumenterer ikke ejerskab til ejendommen.
MakeupYourself ApS har CVR-nummer 45993515.
MakeupYourself ApS er registreret i CVR på adressen Farvergade 17, st tv, 1463 København K.
MakeupYourself ApS blev startet 29. oktober 2025 ifølge CVR.
MakeupYourself ApS er registreret i branchen Formidlingsaktiviteter inden for personlige serviceydelser (branchekode 964000).
MakeupYourself ApS har status «aktiv» i CVR.
Legale ejere og ledelse står på Indkigs side for MakeupYourself ApS under «Ejere og ledelse», som registreret i CVR. Reelle ejere og CPR vises ikke.
Legale ejere og nuværende ledelse som registreret i CVR.
Ejes af
Kapital 50–66,66 %
Kapital 5–9,99 %
Kapital 5–9,99 %
Kapital 5–9,99 %
+4 flere i listen nedenfor
MakeupYourself ApS
Direkte ejerskab ét led op og ned, som registreret i CVR. Kapitalandele er CVRs intervaller.
Christin Borre Holding ApSSelskab · CVR 45969835
C. BORRE HOLDING ApSSelskab · CVR 27547427
FB HOLDING RAMSØ ApSSelskab · CVR 25365631
Halding CPH Holding ApSSelskab · CVR 38940767
Lundberg-Petersen Holding ApSSelskab · CVR 41691042
T. BORRE HOLDING ApSSelskab · CVR 36467746
TINA BORRE HOLDING ApSSelskab · CVR 35227032
TROELS B. HOLDING ApSSelskab · CVR 25365658
Christin BorrePerson
Bestyrelse · BESTYRELSESMEDLEM · siden 9. feb. 2026
Esben HaldingPerson
Bestyrelse · FORMAND · siden 9. feb. 2026
Lennert Lundberg PetersenPerson
Bestyrelse · BESTYRELSESMEDLEM · siden 2. feb. 2026
Trine BorrePerson
Bestyrelse · BESTYRELSESMEDLEM · siden 2. feb. 2026
Christin BorrePerson
Direktion · DIREKTØR · siden 29. okt. 2025
Ingen nuværende ejerandele i andre selskaber i CVRs ejerregister.
Kilde: CVR-distribution, Erhvervsstyrelsen. Hentet 29. okt. 2026, 12.33.51, virksomheden opdateret i CVR 18. mar. 2026, 12.17.17. CVR registrerer ejerandele i intervaller. En ejerandel er ikke i sig selv bevis for kontrol, et moderselskab eller et datterselskab. Reelle ejere, CPR og adresser vises ikke. Se også CVR (åbner ny fane).
CVR · måleperioder
Ansatte er antal personer. Årsværk er omregnet fuldtid. Vælg én datatype: års-, kvartals- og månedstal sammenblandes ikke.
Ingen beskæftigelsesoplysninger i det gennemførte opslag.
Måleperioden viser, hvornår tallet gælder. Registrering, opdatering og hentning er særskilte datoer. Et gennemført opslag er ikke en garanti for aktuelle eller landsdækkende beskæftigelsestal.
Et P-nummer identificerer et registreret virksomhedssted. Tilknytningens datoer viser, hvornår stedet er knyttet til virksomheden. En beliggenhedsadresse dokumenterer ikke ejerskab til ejendommen.
Tilknytning efter CVR-relationens start og slut ved opslaget: 29. okt. 2026, 12.33.51. Antal er fund i det hentede udtræk. Nuværende tilknytning dokumenterer ikke, at stedet er i drift eller ejet af virksomheden.
Ingen P-enheder med den valgte tilknytning i det gennemførte opslag.
Økonomi · Officielle årsrapporter
Ingen årsrapporter fundet i det offentlige indeks
Der er endnu ingen understøttet årsrapport med entydige DKK-tal. Et manglende tal betyder ikke nul. Stamdata, steder og værdisætning kan stadig bruges.
Manglende omsætning kan skyldes, at rapporten kun oplyser bruttoresultat. Vi rekonstruerer ikke tallet. Om den officielle regnskabskilde ↗