Henter side
Henter side
Søg virksomhed eller ejendom
Henter virksomhed
CVR 45399095
Kort fortalt. FORE Silo Holding ApS har CVR-nummer 45399095 og er registreret som anpartsselskab, startet 13. februar 2025. Adressen i CVR er Kalvebod Brygge 39, 4, 1560 København V. Branche: Ikke-finansielle holdingselskaber. Status: aktiv.
Kalvebod Brygge 39, 4, 1560 København V
Ikke-finansielle holdingselskaber
Officielle virksomhedsdata og årsrapporter. Kilder, perioder og beregninger følger tallene.
Henter officielle regnskaber
Afstemmer virksomhed, regnskabsperiode og valuta med årsrapporterne.
Henter ejere og ledelse
Anpartsselskab
Virksomhedsform
13. feb. 2025 –
Virksomhedens levetid
CVR 45399095 · Kilde og datoer følger hver oplysning.
FORE Silo Holding ApS
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Aktiv
Henter steder, adresser og CVR-relationer…
Udskrevet fra Indkig · CVR 45399095 · FORE Silo Holding ApS. Officielle CVR-oplysninger. Legale ejere og ledelse som registreret i CVR; ingen reelle ejere, CPR eller private adresser. Regnskabskilde: Erhvervsstyrelsens offentlige årsrapporter; perioder og eventuelle begrænsninger fremgår af regnskabsdelen.
Adressen er virksomhedens registrerede adresse. Den dokumenterer ikke ejerskab til ejendommen.
FORE Silo Holding ApS har CVR-nummer 45399095.
FORE Silo Holding ApS er registreret i CVR på adressen Kalvebod Brygge 39, 4, 1560 København V.
FORE Silo Holding ApS blev startet 13. februar 2025 ifølge CVR.
FORE Silo Holding ApS er registreret i branchen Ikke-finansielle holdingselskaber (branchekode 642120).
FORE Silo Holding ApS har status «aktiv» i CVR.
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Anpartsselskab
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Ikke-finansielle holdingselskaber · 642120
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Kalvebod Brygge 39, 4, 1560 København V
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
13. feb. 2025
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Ingen ophørsdato oplyst
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
En adresse dokumenterer registrering på stedet og ikke ejerskab til en ejendom. En manglende ophørsdato bekræfter ikke alene, at virksomheden er aktiv.
Henter beskæftigelsestal og måleperioder…
Legale ejere og ledelse står på Indkigs side for FORE Silo Holding ApS under «Ejere og ledelse», som registreret i CVR. Reelle ejere og CPR vises ikke.
Et P-nummer identificerer et registreret virksomhedssted. Tilknytningens datoer viser, hvornår stedet er knyttet til virksomheden. En beliggenhedsadresse dokumenterer ikke ejerskab til ejendommen.
Tilknytning efter CVR-relationens start og slut ved opslaget: 29. okt. 2026, 17.08.30. Antal er fund i det hentede udtræk. Nuværende tilknytning dokumenterer ikke, at stedet er i drift eller ejet af virksomheden.
Ingen P-enheder med den valgte tilknytning i det gennemførte opslag.
CVR · måleperioder
Ansatte er antal personer. Årsværk er omregnet fuldtid. Vælg én datatype: års-, kvartals- og månedstal sammenblandes ikke.
Ingen beskæftigelsesoplysninger i det gennemførte opslag.
Måleperioden viser, hvornår tallet gælder. Registrering, opdatering og hentning er særskilte datoer. Et gennemført opslag er ikke en garanti for aktuelle eller landsdækkende beskæftigelsestal.
Legale ejere og nuværende ledelse som registreret i CVR.
Ejes af
Kapital 10–14,99 %
Kapital 10–14,99 %
Kapital 10–14,99 %
Kapital 5–9,99 %
+11 flere i listen nedenfor
FORE Silo Holding ApS
Ejer andele i
Kapital 100 %
Direkte ejerskab ét led op og ned, som registreret i CVR. Kapitalandele er CVRs intervaller.
Høyer & Schmidt Holding 1 ApSSelskab · CVR 45077233
N. ØSTERGAARD HOLDING ApSSelskab · CVR 35674934
SF FORE Invest III ApSSelskab · CVR 42889040
2 tidligere ejere vises ikke.
Allan Kehlet RieckPerson
Bestyrelse · BESTYRELSESMEDLEM · siden 16. okt. 2025
Jens Peder PedersenPerson
Bestyrelse · BESTYRELSESMEDLEM · siden 16. okt. 2025
Klaus KastbjergPerson
Bestyrelse · BESTYRELSESMEDLEM · siden 16. okt. 2025
Martin LaubPerson
Bestyrelse · FORMAND · siden 16. okt. 2025
2 tidligere ledelsesroller vises ikke.
FORE Silo ApSSelskab · CVR 36898291
Kapital 100 % · stemmer 100 % · siden 2. apr. 2025
Kilde: CVR-distribution, Erhvervsstyrelsen. Hentet 29. okt. 2026, 17.08.30, virksomheden opdateret i CVR 7. sep. 2026, 09.31.30. CVR registrerer ejerandele i intervaller. En ejerandel er ikke i sig selv bevis for kontrol, et moderselskab eller et datterselskab. Reelle ejere, CPR og adresser vises ikke. Se også CVR (åbner ny fane).
BFJ, NCJ & Crow Holding ApSSelskab · CVR 42188646
G.Z.C. Holding ApSSelskab · CVR 37935174
Generation V ApSSelskab · CVR 45982599
Ginnerup Capital ApSSelskab · CVR 27463843
H.C.F. HOLDING, TØNDER ApSSelskab · CVR 29781478
HEGELUND INVEST ApSSelskab · CVR 28901798
HOLDINGSELSKABET TORBEN HVILSTED ApSSelskab · CVR 32941095
INNOVATIONS A/SSelskab · CVR 28124996
JENS PEDER PEDERSEN HOLDING ApSSelskab · CVR 30199332
Maximus Capital ApSSelskab · CVR 40923071
MJC Holding, Aabenraa ApSSelskab · CVR 36985852
TH Real Estate DK ApSSelskab · CVR 41366826
Bestyrelse · BESTYRELSESMEDLEM · siden 16. okt. 2025
Stefan SchmidtPerson
Bestyrelse · BESTYRELSESMEDLEM · siden 16. okt. 2025
Thomas Esben KhanPerson
Direktion · DIREKTØR · siden 13. feb. 2025
Økonomi · Officielle årsrapporter
Grafiske regnskabstal er ikke tilgængelige
Der er endnu ingen understøttet årsrapport med entydige DKK-tal. Et manglende tal betyder ikke nul. Stamdata, steder og værdisætning kan stadig bruges.
2025: Koncernregnskabets afgrænsning understøttes endnu ikke.
Tal kommer fra hver periodes egen årsrapport. Nyere rapporters sammenligningstal kan være korrigeret. Første grafadapter dækker regnskabsklasse B; andre rapporter kan åbnes hos kilden. Højst otte perioder vises.
2025 · 13. feb. 2025 – 31. dec. 2025
Offentliggjort 16. jun. 2026
Koncernregnskabets afgrænsning understøttes endnu ikke.
Manglende omsætning kan skyldes, at rapporten kun oplyser bruttoresultat. Vi rekonstruerer ikke tallet. Om den officielle regnskabskilde ↗