Henter side
Henter side
Søg virksomhed eller ejendom
Henter virksomhed
CVR 45145425
Kort fortalt. FORE Spain V Holding ApS har CVR-nummer 45145425 og er registreret som anpartsselskab, startet 15. oktober 2024. Adressen i CVR er Kalvebod Brygge 39, 4, 1560 København V. Branche: Ikke-finansielle holdingselskaber. Status: aktiv.
Kalvebod Brygge 39, 4, 1560 København V
Ikke-finansielle holdingselskaber
Officielle virksomhedsdata og årsrapporter. Kilder, perioder og beregninger følger tallene.
Henter officielle regnskaber
Afstemmer virksomhed, regnskabsperiode og valuta med årsrapporterne.
Henter ejere og ledelse
Anpartsselskab
Virksomhedsform
15. okt. 2024 –
Virksomhedens levetid
CVR 45145425 · Kilde og datoer følger hver oplysning.
FORE Spain V Holding ApS
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Aktiv
Henter steder, adresser og CVR-relationer…
Udskrevet fra Indkig · CVR 45145425 · FORE Spain V Holding ApS. Officielle CVR-oplysninger. Legale ejere og ledelse som registreret i CVR; ingen reelle ejere, CPR eller private adresser. Regnskabskilde: Erhvervsstyrelsens offentlige årsrapporter; perioder og eventuelle begrænsninger fremgår af regnskabsdelen.
Adressen er virksomhedens registrerede adresse. Den dokumenterer ikke ejerskab til ejendommen.
FORE Spain V Holding ApS har CVR-nummer 45145425.
FORE Spain V Holding ApS er registreret i CVR på adressen Kalvebod Brygge 39, 4, 1560 København V.
FORE Spain V Holding ApS blev startet 15. oktober 2024 ifølge CVR.
FORE Spain V Holding ApS er registreret i branchen Ikke-finansielle holdingselskaber (branchekode 642120).
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Anpartsselskab
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Ikke-finansielle holdingselskaber · 642120
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Kalvebod Brygge 39, 4, 1560 København V
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
15. okt. 2024
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Ingen ophørsdato oplyst
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
En adresse dokumenterer registrering på stedet og ikke ejerskab til en ejendom. En manglende ophørsdato bekræfter ikke alene, at virksomheden er aktiv.
Henter beskæftigelsestal og måleperioder…
FORE Spain V Holding ApS har status «aktiv» i CVR.
Legale ejere og ledelse står på Indkigs side for FORE Spain V Holding ApS under «Ejere og ledelse», som registreret i CVR. Reelle ejere og CPR vises ikke.
Et P-nummer identificerer et registreret virksomhedssted. Tilknytningens datoer viser, hvornår stedet er knyttet til virksomheden. En beliggenhedsadresse dokumenterer ikke ejerskab til ejendommen.
Tilknytning efter CVR-relationens start og slut ved opslaget: 29. okt. 2026, 14.58.43. Antal er fund i det hentede udtræk. Nuværende tilknytning dokumenterer ikke, at stedet er i drift eller ejet af virksomheden.
Ingen P-enheder med den valgte tilknytning i det gennemførte opslag.
CVR · måleperioder
Ansatte er antal personer. Årsværk er omregnet fuldtid. Vælg én datatype: års-, kvartals- og månedstal sammenblandes ikke.
Ingen beskæftigelsesoplysninger i det gennemførte opslag.
Måleperioden viser, hvornår tallet gælder. Registrering, opdatering og hentning er særskilte datoer. Et gennemført opslag er ikke en garanti for aktuelle eller landsdækkende beskæftigelsestal.
Legale ejere og nuværende ledelse som registreret i CVR.
Ejes af
Kapital 15–19,99 %
Kapital 10–14,99 %
Kapital 10–14,99 %
Kapital 5–9,99 %
+5 flere i listen nedenfor
FORE Spain V Holding ApS
Direkte ejerskab ét led op og ned, som registreret i CVR. Kapitalandele er CVRs intervaller.
Charisma Invest Holding ApSSelskab · CVR 41753781
SF FORE Invest III ApSSelskab · CVR 42889040
THE VINES ApSSelskab · CVR 35527230
2 tidligere ejere vises ikke.
Anders Kamper KristensenPerson
Bestyrelse · BESTYRELSESMEDLEM · siden 28. maj 2026
Claus Gram MadsenPerson
Bestyrelse · FORMAND · siden 28. maj 2026
Henrik HolmarkPerson
Bestyrelse · BESTYRELSESMEDLEM · siden 28. maj 2026
Jens-Christian Sander OlsenPerson
Bestyrelse · BESTYRELSESMEDLEM · siden 28. maj 2026
5 tidligere ledelsesroller vises ikke.
Ingen nuværende ejerandele i andre selskaber i CVRs ejerregister.
Kilde: CVR-distribution, Erhvervsstyrelsen. Hentet 29. okt. 2026, 14.58.43, virksomheden opdateret i CVR 28. sep. 2026, 15.36.32. CVR registrerer ejerandele i intervaller. En ejerandel er ikke i sig selv bevis for kontrol, et moderselskab eller et datterselskab. Reelle ejere, CPR og adresser vises ikke. Se også CVR (åbner ny fane).
2MS HOLDING ApSSelskab · CVR 32090931
ANDERS KRISTENSEN HOLDING ApSSelskab · CVR 28479506
Catomima Holding ApSSelskab · CVR 39746204
CHRISPA ApSSelskab · CVR 20472391
J.-C. SANDER OLSEN HOLDING ApSSelskab · CVR 27032036
TH Real Estate DK ApSSelskab · CVR 41366826
Martin Heine SørensenPerson
Bestyrelse · BESTYRELSESMEDLEM · siden 28. maj 2026
Steffen Østergaard NielsenPerson
Bestyrelse · BESTYRELSESMEDLEM · siden 28. maj 2026
Ulrik Asger NielsenPerson
Bestyrelse · BESTYRELSESMEDLEM · siden 28. maj 2026
Thomas LundPerson
Direktion · DIREKTØR · siden 28. jul. 2025
Økonomi · Officielle årsrapporter
Grafiske regnskabstal er ikke tilgængelige
Der er endnu ingen understøttet årsrapport med entydige DKK-tal. Et manglende tal betyder ikke nul. Stamdata, steder og værdisætning kan stadig bruges.
2024–2025: Koncernregnskabets afgrænsning understøttes endnu ikke.
Tal kommer fra hver periodes egen årsrapport. Nyere rapporters sammenligningstal kan være korrigeret. Første grafadapter dækker regnskabsklasse B; andre rapporter kan åbnes hos kilden. Højst otte perioder vises.
2024–2025 · 15. okt. 2024 – 31. dec. 2025
Offentliggjort 29. maj 2026
Koncernregnskabets afgrænsning understøttes endnu ikke.
Manglende omsætning kan skyldes, at rapporten kun oplyser bruttoresultat. Vi rekonstruerer ikke tallet. Om den officielle regnskabskilde ↗