Henter side
Henter side
Søg virksomhed eller ejendom
Henter virksomhed
CVR 45054543
Kort fortalt. Grey Invest Fond II ApS har CVR-nummer 45054543 og er registreret som anpartsselskab, startet 29. august 2024. Adressen i CVR er Fabersvej 15, 7500 Holstebro. Branche: Ikke-finansielle holdingselskaber. Status: aktiv.
Fabersvej 15, 7500 Holstebro
Ikke-finansielle holdingselskaber
Officielle virksomhedsdata og årsrapporter. Kilder, perioder og beregninger følger tallene.
Henter officielle regnskaber
Afstemmer virksomhed, regnskabsperiode og valuta med årsrapporterne.
Henter ejere og ledelse
Anpartsselskab
Virksomhedsform
29. aug. 2024 –
Virksomhedens levetid
CVR 45054543 · Kilde og datoer følger hver oplysning.
Grey Invest Fond II ApS
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Aktiv
Henter steder, adresser og CVR-relationer…
Udskrevet fra Indkig · CVR 45054543 · Grey Invest Fond II ApS. Officielle CVR-oplysninger. Legale ejere og ledelse som registreret i CVR; ingen reelle ejere, CPR eller private adresser. Regnskabskilde: Erhvervsstyrelsens offentlige årsrapporter; perioder og eventuelle begrænsninger fremgår af regnskabsdelen.
Adressen er virksomhedens registrerede adresse. Den dokumenterer ikke ejerskab til ejendommen.
Grey Invest Fond II ApS har CVR-nummer 45054543.
Grey Invest Fond II ApS er registreret i CVR på adressen Fabersvej 15, 7500 Holstebro.
Grey Invest Fond II ApS blev startet 29. august 2024 ifølge CVR.
Grey Invest Fond II ApS er registreret i branchen Ikke-finansielle holdingselskaber (branchekode 642120).
Grey Invest Fond II ApS har status «aktiv» i CVR.
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Anpartsselskab
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Ikke-finansielle holdingselskaber · 642120
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Fabersvej 15, 7500 Holstebro
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
29. aug. 2024
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Ingen ophørsdato oplyst
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
En adresse dokumenterer registrering på stedet og ikke ejerskab til en ejendom. En manglende ophørsdato bekræfter ikke alene, at virksomheden er aktiv.
Henter beskæftigelsestal og måleperioder…
Legale ejere og ledelse står på Indkigs side for Grey Invest Fond II ApS under «Ejere og ledelse», som registreret i CVR. Reelle ejere og CPR vises ikke.
Et P-nummer identificerer et registreret virksomhedssted. Tilknytningens datoer viser, hvornår stedet er knyttet til virksomheden. En beliggenhedsadresse dokumenterer ikke ejerskab til ejendommen.
Tilknytning efter CVR-relationens start og slut ved opslaget: 29. okt. 2026, 12.33.44. Antal er fund i det hentede udtræk. Nuværende tilknytning dokumenterer ikke, at stedet er i drift eller ejet af virksomheden.
Ingen P-enheder med den valgte tilknytning i det gennemførte opslag.
CVR · måleperioder
Ansatte er antal personer. Årsværk er omregnet fuldtid. Vælg én datatype: års-, kvartals- og månedstal sammenblandes ikke.
Ingen beskæftigelsesoplysninger i det gennemførte opslag.
Måleperioden viser, hvornår tallet gælder. Registrering, opdatering og hentning er særskilte datoer. Et gennemført opslag er ikke en garanti for aktuelle eller landsdækkende beskæftigelsestal.
Legale ejere og nuværende ledelse som registreret i CVR.
Ejes af
Kapital 20–24,99 %
Kapital 10–14,99 %
BETONENTREPRENØR J.J. HOLDING ApS
Kapital 10–14,99 %
Kapital 10–14,99 %
+5 flere i listen nedenfor
Grey Invest Fond II ApS
Ejer andele i
Kapital 100 %
Direkte ejerskab ét led op og ned, som registreret i CVR. Kapitalandele er CVRs intervaller.
USF Invest ApSSelskab · CVR 43168398
ALLAN ESKILDSEN HOLDING ApSSelskab · CVR 10009812
BETONENTREPRENØR J.J. HOLDING ApSSelskab · CVR 26253772
Allan Skov EskildsenPerson
Bestyrelse · BESTYRELSESMEDLEM · siden 29. aug. 2024
Finn Hessellund EskildsenPerson
Bestyrelse · BESTYRELSESMEDLEM · siden 29. aug. 2024
Henrik Bæksgård ThomsenPerson
Bestyrelse · BESTYRELSESMEDLEM · siden 29. aug. 2024
Jacob Vingum JensenPerson
Bestyrelse · BESTYRELSESMEDLEM · siden 29. aug. 2024
FGH Charlottenlund ApSSelskab · CVR 41217766
Kapital 100 % · stemmer 100 % · siden 10. sep. 2024
Kilde: CVR-distribution, Erhvervsstyrelsen. Hentet 29. okt. 2026, 12.33.44, virksomheden opdateret i CVR 8. jun. 2026, 12.20.16. CVR registrerer ejerandele i intervaller. En ejerandel er ikke i sig selv bevis for kontrol, et moderselskab eller et datterselskab. Reelle ejere, CPR og adresser vises ikke. Se også CVR (åbner ny fane).
FHE ApSSelskab · CVR 26048621
Gråkjær Holding A/SSelskab · CVR 39527235
HT HOLDING, VINDERUP ApSSelskab · CVR 26882435
JHHE ApSSelskab · CVR 26069440
KLAUS ESKILDSEN HOLDING ApSSelskab · CVR 25018230
PBP FINANS I ApSSelskab · CVR 36469579
Bestyrelse · BESTYRELSESMEDLEM · siden 29. aug. 2024
John Ross GraakjærPerson
Bestyrelse · BESTYRELSESMEDLEM · siden 29. aug. 2024
Klaus Skov EskildsenPerson
Bestyrelse · BESTYRELSESMEDLEM · siden 2. okt. 2024
Per Bjerregaard PetersenPerson
Bestyrelse · BESTYRELSESMEDLEM · siden 29. aug. 2024
Uffe HardamPerson
Bestyrelse · FORMAND · siden 29. aug. 2024
John Ross GraakjærPerson
Direktion · DIREKTØR · siden 29. aug. 2024
Økonomi · Officielle årsrapporter
Grafiske regnskabstal er ikke tilgængelige
Der er endnu ingen understøttet årsrapport med entydige DKK-tal. Et manglende tal betyder ikke nul. Stamdata, steder og værdisætning kan stadig bruges.
2024–2025: Koncernregnskabets afgrænsning understøttes endnu ikke.
2025–2026: Koncernregnskabets afgrænsning understøttes endnu ikke.
Tal kommer fra hver periodes egen årsrapport. Nyere rapporters sammenligningstal kan være korrigeret. Første grafadapter dækker regnskabsklasse B; andre rapporter kan åbnes hos kilden. Højst otte perioder vises.
2025–2026 · 1. maj 2025 – 30. apr. 2026
Offentliggjort 25. sep. 2026
Koncernregnskabets afgrænsning understøttes endnu ikke.
2024–2025 · 29. aug. 2024 – 30. apr. 2025
Offentliggjort 24. sep. 2025
Koncernregnskabets afgrænsning understøttes endnu ikke.
Manglende omsætning kan skyldes, at rapporten kun oplyser bruttoresultat. Vi rekonstruerer ikke tallet. Om den officielle regnskabskilde ↗