Henter side
Henter side
Søg virksomhed eller ejendom
Henter virksomhed
CVR 44526867
Kort fortalt. FredCaro Group ApS har CVR-nummer 44526867 og er registreret som anpartsselskab, startet 29. december 2023. Adressen i CVR er Jægersborg Alle 14, 2920 Charlottenlund. Branche: Ikke-finansielle holdingselskaber. Status: aktiv.
Jægersborg Alle 14, 2920 Charlottenlund
Ikke-finansielle holdingselskaber
Officielle virksomhedsdata og årsrapporter. Kilder, perioder og beregninger følger tallene.
Henter officielle regnskaber
Afstemmer virksomhed, regnskabsperiode og valuta med årsrapporterne.
Henter ejere og ledelse
Anpartsselskab
Virksomhedsform
29. dec. 2023 –
Virksomhedens levetid
CVR 44526867 · Kilde og datoer følger hver oplysning.
FredCaro Group ApS
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Aktiv
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Anpartsselskab
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Ikke-finansielle holdingselskaber · 642120
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Jægersborg Alle 14, 2920 Charlottenlund
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
29. dec. 2023
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Ingen ophørsdato oplyst
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
En adresse dokumenterer registrering på stedet og ikke ejerskab til en ejendom. En manglende ophørsdato bekræfter ikke alene, at virksomheden er aktiv.
Henter beskæftigelsestal og måleperioder…
Henter steder, adresser og CVR-relationer…
Udskrevet fra Indkig · CVR 44526867 · FredCaro Group ApS. Officielle CVR-oplysninger. Legale ejere og ledelse som registreret i CVR; ingen reelle ejere, CPR eller private adresser. Regnskabskilde: Erhvervsstyrelsens offentlige årsrapporter; perioder og eventuelle begrænsninger fremgår af regnskabsdelen.
Adressen er virksomhedens registrerede adresse. Den dokumenterer ikke ejerskab til ejendommen.
FredCaro Group ApS har CVR-nummer 44526867.
FredCaro Group ApS er registreret i CVR på adressen Jægersborg Alle 14, 2920 Charlottenlund.
FredCaro Group ApS blev startet 29. december 2023 ifølge CVR.
FredCaro Group ApS er registreret i branchen Ikke-finansielle holdingselskaber (branchekode 642120).
FredCaro Group ApS har status «aktiv» i CVR.
Legale ejere og ledelse står på Indkigs side for FredCaro Group ApS under «Ejere og ledelse», som registreret i CVR. Reelle ejere og CPR vises ikke.
Legale ejere og nuværende ledelse som registreret i CVR.
Ejes af
The Monkey x The Elephant Inc ApS
Kapital 25–33,32 %
Kapital 25–33,32 %
Kapital 10–14,99 %
Kapital 5–9,99 %
+3 flere i listen nedenfor
FredCaro Group ApS
Ejer andele i
Kapital 100 %
Direkte ejerskab ét led op og ned, som registreret i CVR. Kapitalandele er CVRs intervaller.
The Monkey x The Elephant Inc ApSSelskab · CVR 44032449
TROJAHN KØLLE HOLDING ApSSelskab · CVR 32312071
PMC FINANS ApSSelskab · CVR 18272490
CLAN-Capital ApSSelskab · CVR 44844028
IDEA Invest ApSSelskab · CVR 45212696
Noire ApSSelskab · CVR 44997444
Perioperative Consult ApSSelskab · CVR 44816326
3 tidligere ejere vises ikke.
Frederik KøllePerson
Bestyrelse · BESTYRELSESMEDLEM · siden 29. apr. 2024
Frederik KøllePerson
Direktion · DIREKTØR · siden 29. dec. 2023
2 tidligere ledelsesroller vises ikke.
CAOLÍN A/SSelskab · CVR 44669315
Kapital 100 % · stemmer 100 % · siden 29. feb. 2024
Kilde: CVR-distribution, Erhvervsstyrelsen. Hentet 30. okt. 2026, 13.27.18, virksomheden opdateret i CVR 1. apr. 2026, 11.32.15. CVR registrerer ejerandele i intervaller. En ejerandel er ikke i sig selv bevis for kontrol, et moderselskab eller et datterselskab. Reelle ejere, CPR og adresser vises ikke. Se også CVR (åbner ny fane).
CVR · måleperioder
Ansatte er antal personer. Årsværk er omregnet fuldtid. Vælg én datatype: års-, kvartals- og månedstal sammenblandes ikke.
Ingen beskæftigelsesoplysninger i det gennemførte opslag.
Måleperioden viser, hvornår tallet gælder. Registrering, opdatering og hentning er særskilte datoer. Et gennemført opslag er ikke en garanti for aktuelle eller landsdækkende beskæftigelsestal.
Et P-nummer identificerer et registreret virksomhedssted. Tilknytningens datoer viser, hvornår stedet er knyttet til virksomheden. En beliggenhedsadresse dokumenterer ikke ejerskab til ejendommen.
Tilknytning efter CVR-relationens start og slut ved opslaget: 30. okt. 2026, 13.27.17. Antal er fund i det hentede udtræk. Nuværende tilknytning dokumenterer ikke, at stedet er i drift eller ejet af virksomheden.
Ingen P-enheder med den valgte tilknytning i det gennemførte opslag.
Økonomi · Officielle årsrapporter
Årets resultat · DKK i hver regnskabsperiode
2025Årets resultat
-1.283 DKK
Punkter er årsrapportens observationer. Huller betyder manglende tal. Forbindelseslinjer er ikke målinger mellem perioderne.
| Periode | DKK |
|---|---|
| 29. dec. 2023 – 31. dec. 2024 | -1.496.562 |
| 1. jan. 2025 – 31. dec. 2025 | -1.283 |
Soliditet · beregnet ultimo 2025
100 %
Egenkapital / aktiver × 100. Andelen af aktiver finansieret med egenkapital.
Likviditetsgrad · beregnet ultimo 2025
1.322.047,8 %
Omsætningsaktiver / kortfristet gæld × 100. Beregnes kun med oplyste tal og positiv nævner.
Tal kommer fra hver periodes egen årsrapport. Nyere rapporters sammenligningstal kan være korrigeret. Første grafadapter dækker regnskabsklasse B; andre rapporter kan åbnes hos kilden. Højst otte perioder vises.
2025 · 1. jan. 2025 – 31. dec. 2025
Offentliggjort 6. jul. 2026
2023–2024 · 29. dec. 2023 – 31. dec. 2024
Offentliggjort 22. jul. 2025
Manglende omsætning kan skyldes, at rapporten kun oplyser bruttoresultat. Vi rekonstruerer ikke tallet. Om den officielle regnskabskilde ↗