Henter side
Henter side
Søg virksomhed eller ejendom
Henter virksomhed
CVR 43901117
Kort fortalt. ACI Risk Measure ApS har CVR-nummer 43901117 og er registreret som anpartsselskab, startet 7. marts 2023. Adressen i CVR er Amagertorv 17, 2, 1160 København K. Branche: Virksomhedsrådgivning og anden ledelsesrådgivning. Status: aktiv.
Amagertorv 17, 2, 1160 København K
Virksomhedsrådgivning og anden ledelsesrådgivning
Officielle virksomhedsdata og årsrapporter. Kilder, perioder og beregninger følger tallene.
Henter officielle regnskaber
Afstemmer virksomhed, regnskabsperiode og valuta med årsrapporterne.
Henter ejere og ledelse
Anpartsselskab
Virksomhedsform
7. mar. 2023 –
Virksomhedens levetid
CVR 43901117 · Kilde og datoer følger hver oplysning.
ACI Risk Measure ApS
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Aktiv
Henter steder, adresser og CVR-relationer…
Udskrevet fra Indkig · CVR 43901117 · ACI Risk Measure ApS. Officielle CVR-oplysninger. Legale ejere og ledelse som registreret i CVR; ingen reelle ejere, CPR eller private adresser. Regnskabskilde: Erhvervsstyrelsens offentlige årsrapporter; perioder og eventuelle begrænsninger fremgår af regnskabsdelen.
Adressen er virksomhedens registrerede adresse. Den dokumenterer ikke ejerskab til ejendommen.
ACI Risk Measure ApS har CVR-nummer 43901117.
ACI Risk Measure ApS er registreret i CVR på adressen Amagertorv 17, 2, 1160 København K.
ACI Risk Measure ApS blev startet 7. marts 2023 ifølge CVR.
ACI Risk Measure ApS er registreret i branchen Virksomhedsrådgivning og anden ledelsesrådgivning (branchekode 702000).
ACI Risk Measure ApS har status «aktiv» i CVR.
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Anpartsselskab
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Virksomhedsrådgivning og anden ledelsesrådgivning · 702000
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Amagertorv 17, 2, 1160 København K
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
7. mar. 2023
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Ingen ophørsdato oplyst
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
En adresse dokumenterer registrering på stedet og ikke ejerskab til en ejendom. En manglende ophørsdato bekræfter ikke alene, at virksomheden er aktiv.
Henter beskæftigelsestal og måleperioder…
Legale ejere og ledelse står på Indkigs side for ACI Risk Measure ApS under «Ejere og ledelse», som registreret i CVR. Reelle ejere og CPR vises ikke.
Et P-nummer identificerer et registreret virksomhedssted. Tilknytningens datoer viser, hvornår stedet er knyttet til virksomheden. En beliggenhedsadresse dokumenterer ikke ejerskab til ejendommen.
Tilknytning efter CVR-relationens start og slut ved opslaget: 29. okt. 2026, 18.54.48. Antal er fund i det hentede udtræk. Nuværende tilknytning dokumenterer ikke, at stedet er i drift eller ejet af virksomheden.
Ingen P-enheder med den valgte tilknytning i det gennemførte opslag.
CVR · måleperioder
Ansatte er antal personer. Årsværk er omregnet fuldtid. Vælg én datatype: års-, kvartals- og månedstal sammenblandes ikke.
Ingen beskæftigelsesoplysninger i det gennemførte opslag.
Måleperioden viser, hvornår tallet gælder. Registrering, opdatering og hentning er særskilte datoer. Et gennemført opslag er ikke en garanti for aktuelle eller landsdækkende beskæftigelsestal.
Legale ejere og nuværende ledelse som registreret i CVR.
Ejes af
Kapital 15–19,99 %
Kapital 15–19,99 %
Kapital 10–14,99 %
Kapital 10–14,99 %
+6 flere i listen nedenfor
ACI Risk Measure ApS
Ejer andele i
ACI Risk Measure Technologies ApS
Kapital 100 %
Kapital 100 %
Direkte ejerskab ét led op og ned, som registreret i CVR. Kapitalandele er CVRs intervaller.
Erik Sørup ApSSelskab · CVR 43863797
Sobol ApSSelskab · CVR 42947709
Bo Thygesen Holding 2026 ApSSelskab · CVR 46812816
1 tidligere ejer vises ikke.
Daria KrivonosPerson
Bestyrelse · BESTYRELSESMEDLEM · siden 9. okt. 2025
Jens ThonkePerson
Bestyrelse · FORMAND · siden 1. apr. 2023
Johnny NielsenPerson
Bestyrelse · NÆSTFORMAND · siden 9. okt. 2025
Caroline RugaardPerson
Direktion · DIREKTØR · siden 1. maj 2026
5 tidligere ledelsesroller vises ikke.
ACI Risk Measure Technologies ApSSelskab · CVR 30540905
Kapital 100 % · stemmer 100 % · siden 1. jan. 2025
Danish Cyber Defence A/SSelskab · CVR 38871064
Kapital 100 % · stemmer 100 % · siden 30. dec. 2025
Kilde: CVR-distribution, Erhvervsstyrelsen. Hentet 29. okt. 2026, 18.54.49, virksomheden opdateret i CVR 27. okt. 2026, 10.32.25. CVR registrerer ejerandele i intervaller. En ejerandel er ikke i sig selv bevis for kontrol, et moderselskab eller et datterselskab. Reelle ejere, CPR og adresser vises ikke. Se også CVR (åbner ny fane).
OLFRAS HOLDING ApSSelskab · CVR 25896343
THONKE ApSSelskab · CVR 10042127
C.Dønning ApSSelskab · CVR 43895192
CRugaard ApSSelskab · CVR 43885847
GJohnson ApSSelskab · CVR 43902016
Juul Ventures ApSSelskab · CVR 43888412
Resolve Holding ApSSelskab · CVR 44551713
Direktion · ADM. DIR. · siden 1. maj 2026
Økonomi · Officielle årsrapporter
Den nyeste rapport kunne ikke bruges i grafen. De viste hovedtal tilhører den valgte, ældre periode. Rapportlinks og de øvrige tal er bevaret.
Årets resultat · DKK i hver regnskabsperiode
2023–2024Årets resultat
414.491 DKK
Punkter er årsrapportens observationer. Huller betyder manglende tal. Forbindelseslinjer er ikke målinger mellem perioderne.
| Periode | DKK |
|---|---|
| 1. apr. 2023 – 30. jun. 2024 | 414.491 |
| 1. jul. 2024 – 30. jun. 2025 | Ikke oplyst |
Soliditet · beregnet ultimo 2023–2024
35,9 %
Egenkapital / aktiver × 100. Andelen af aktiver finansieret med egenkapital.
Likviditetsgrad · beregnet ultimo 2023–2024
153,3 %
Omsætningsaktiver / kortfristet gæld × 100. Beregnes kun med oplyste tal og positiv nævner.
Tal kommer fra hver periodes egen årsrapport. Nyere rapporters sammenligningstal kan være korrigeret. Første grafadapter dækker regnskabsklasse B; andre rapporter kan åbnes hos kilden. Højst otte perioder vises.
2024–2025 · 1. jul. 2024 – 30. jun. 2025
Offentliggjort 5. nov. 2025
Koncernregnskabets afgrænsning understøttes endnu ikke.
2023–2024 · 1. apr. 2023 – 30. jun. 2024
Offentliggjort 21. okt. 2024
Manglende omsætning kan skyldes, at rapporten kun oplyser bruttoresultat. Vi rekonstruerer ikke tallet. Om den officielle regnskabskilde ↗