Henter side
Henter side
Søg virksomhed eller ejendom
Henter virksomhed
CVR 42979996
Kort fortalt. TEAM RED PERFORMANCE ELITE ApS har CVR-nummer 42979996 og er registreret som anpartsselskab, startet 10. januar 2022. Adressen i CVR er Slotsvænget 3, 3400 Hillerød. Branche: Ikke-finansielle holdingselskaber. Status: aktiv.
Slotsvænget 3, 3400 Hillerød
Ikke-finansielle holdingselskaber
Officielle virksomhedsdata og årsrapporter. Kilder, perioder og beregninger følger tallene.
Henter officielle regnskaber
Afstemmer virksomhed, regnskabsperiode og valuta med årsrapporterne.
Henter ejere og ledelse
Anpartsselskab
Virksomhedsform
10. jan. 2022 –
Virksomhedens levetid
CVR 42979996 · Kilde og datoer følger hver oplysning.
TEAM RED PERFORMANCE ELITE ApS
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Aktiv
Henter steder, adresser og CVR-relationer…
Udskrevet fra Indkig · CVR 42979996 · TEAM RED PERFORMANCE ELITE ApS. Officielle CVR-oplysninger. Legale ejere og ledelse som registreret i CVR; ingen reelle ejere, CPR eller private adresser. Regnskabskilde: Erhvervsstyrelsens offentlige årsrapporter; perioder og eventuelle begrænsninger fremgår af regnskabsdelen.
Adressen er virksomhedens registrerede adresse. Den dokumenterer ikke ejerskab til ejendommen.
TEAM RED PERFORMANCE ELITE ApS har CVR-nummer 42979996.
TEAM RED PERFORMANCE ELITE ApS er registreret i CVR på adressen Slotsvænget 3, 3400 Hillerød.
TEAM RED PERFORMANCE ELITE ApS blev startet 10. januar 2022 ifølge CVR.
TEAM RED PERFORMANCE ELITE ApS er registreret i branchen Ikke-finansielle holdingselskaber (branchekode 642120).
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Anpartsselskab
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Ikke-finansielle holdingselskaber · 642120
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Slotsvænget 3, 3400 Hillerød
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
10. jan. 2022
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Ingen ophørsdato oplyst
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
En adresse dokumenterer registrering på stedet og ikke ejerskab til en ejendom. En manglende ophørsdato bekræfter ikke alene, at virksomheden er aktiv.
Henter beskæftigelsestal og måleperioder…
TEAM RED PERFORMANCE ELITE ApS har status «aktiv» i CVR.
Legale ejere og ledelse står på Indkigs side for TEAM RED PERFORMANCE ELITE ApS under «Ejere og ledelse», som registreret i CVR. Reelle ejere og CPR vises ikke.
Et P-nummer identificerer et registreret virksomhedssted. Tilknytningens datoer viser, hvornår stedet er knyttet til virksomheden. En beliggenhedsadresse dokumenterer ikke ejerskab til ejendommen.
Tilknytning efter CVR-relationens start og slut ved opslaget: 29. okt. 2026, 14.13.14. Antal er fund i det hentede udtræk. Nuværende tilknytning dokumenterer ikke, at stedet er i drift eller ejet af virksomheden.
Ingen P-enheder med den valgte tilknytning i det gennemførte opslag.
CVR · måleperioder
Ansatte er antal personer. Årsværk er omregnet fuldtid. Vælg én datatype: års-, kvartals- og månedstal sammenblandes ikke.
Ingen beskæftigelsesoplysninger i det gennemførte opslag.
Måleperioden viser, hvornår tallet gælder. Registrering, opdatering og hentning er særskilte datoer. Et gennemført opslag er ikke en garanti for aktuelle eller landsdækkende beskæftigelsestal.
Legale ejere og nuværende ledelse som registreret i CVR.
Ejes af
Kapital 5–9,99 %
Kapital 5–9,99 %
Kapital 5–9,99 %
Kapital 5–9,99 %
+10 flere i listen nedenfor
TEAM RED PERFORMANCE ELITE ApS
Ejer andele i
Kapital 10–14,99 %
Direkte ejerskab ét led op og ned, som registreret i CVR. Kapitalandele er CVRs intervaller.
CAJA HOLDING ApSSelskab · CVR 35243283
EMVILA ApSSelskab · CVR 35413049
Folevang ApSSelskab · CVR 36185694
3 tidligere ejere vises ikke.
Henrik Emmert Ketting PedersenPerson
Bestyrelse · BESTYRELSESMEDLEM · siden 10. jan. 2022
Jesper Enghave FruergaardPerson
Bestyrelse · FORMAND · siden 26. jun. 2025
Martin Lau KjeldsenPerson
Bestyrelse · BESTYRELSESMEDLEM · siden 6. dec. 2024
Peter Høyer HansenPerson
Bestyrelse · BESTYRELSESMEDLEM · siden 10. jan. 2022
11 tidligere ledelsesroller vises ikke.
Hillerød Fodbold Elite A/SSelskab · CVR 43004352
Kapital 10–14,99 % · stemmer 10–14,99 % · siden 31. okt. 2023
1 tidligere ejerandel vises ikke.
Kilde: CVR-distribution, Erhvervsstyrelsen. Hentet 29. okt. 2026, 14.13.14, virksomheden opdateret i CVR 18. sep. 2026, 16.46.09. CVR registrerer ejerandele i intervaller. En ejerandel er ikke i sig selv bevis for kontrol, et moderselskab eller et datterselskab. Reelle ejere, CPR og adresser vises ikke. Se også CVR (åbner ny fane).
HANSEN INVEST AF 2006 ApSSelskab · CVR 29850097
K & N HOLDING ApSSelskab · CVR 30280008
NICE INVEST HOLDING ApSSelskab · CVR 30699998
NIELS OLE JENSEN HOLDING ApSSelskab · CVR 27374514
Nikita Management ApSSelskab · CVR 44895447
Panteren ApSSelskab · CVR 37124133
PEMETO HOLDING ApSSelskab · CVR 25193539
Red Corrina Holding ApSSelskab · CVR 39743833
SETHER KJELDSEN HOLDING ApSSelskab · CVR 30805240
TØMRER- OG SNEDKERMESTER BØRGE NIELSEN A/SSelskab · CVR 18867842
V. LINDENBERG'S EFTF. ApSSelskab · CVR 28098073
Peter Høyer HansenPerson
Direktion · DIREKTØR · siden 10. jan. 2022
Økonomi · Officielle årsrapporter
Årets resultat · DKK i hver regnskabsperiode
2024–2025Årets resultat
-396.185 DKK
Punkter er årsrapportens observationer. Huller betyder manglende tal. Forbindelseslinjer er ikke målinger mellem perioderne.
| Periode | DKK |
|---|---|
| 10. jan. 2022 – 30. jun. 2023 | -516.710 |
| 1. jul. 2023 – 30. jun. 2024 | 15.355 |
| 1. jul. 2024 – 30. jun. 2025 | -396.185 |
Soliditet · beregnet ultimo 2024–2025
95,8 %
Egenkapital / aktiver × 100. Andelen af aktiver finansieret med egenkapital.
Likviditetsgrad · beregnet ultimo 2024–2025
411,2 %
Omsætningsaktiver / kortfristet gæld × 100. Beregnes kun med oplyste tal og positiv nævner.
Tal kommer fra hver periodes egen årsrapport. Nyere rapporters sammenligningstal kan være korrigeret. Første grafadapter dækker regnskabsklasse B; andre rapporter kan åbnes hos kilden. Højst otte perioder vises.
2024–2025 · 1. jul. 2024 – 30. jun. 2025
Offentliggjort 7. jan. 2026
2023–2024 · 1. jul. 2023 – 30. jun. 2024
Offentliggjort 6. jan. 2025
2022–2023 · 10. jan. 2022 – 30. jun. 2023
Offentliggjort 2. jan. 2024
Manglende omsætning kan skyldes, at rapporten kun oplyser bruttoresultat. Vi rekonstruerer ikke tallet. Om den officielle regnskabskilde ↗