Henter side
Henter side
Søg virksomhed eller ejendom
Henter virksomhed
CVR 42942308
Kort fortalt. FORE Odense I Holding ApS har CVR-nummer 42942308 og er registreret som anpartsselskab, startet 20. december 2021. Adressen i CVR er Kalvebod Brygge 39, 4, 1560 København V. Branche: Ikke-finansielle holdingselskaber. Status: aktiv.
Kalvebod Brygge 39, 4, 1560 København V
Ikke-finansielle holdingselskaber
Officielle virksomhedsdata og årsrapporter. Kilder, perioder og beregninger følger tallene.
Henter officielle regnskaber
Afstemmer virksomhed, regnskabsperiode og valuta med årsrapporterne.
Henter ejere og ledelse
Anpartsselskab
Virksomhedsform
20. dec. 2021 –
Virksomhedens levetid
CVR 42942308 · Kilde og datoer følger hver oplysning.
FORE Odense I Holding ApS
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Aktiv
Henter steder, adresser og CVR-relationer…
Udskrevet fra Sladata · CVR 42942308 · FORE Odense I Holding ApS. Officielle CVR-oplysninger. Legale ejere og ledelse som registreret i CVR; ingen reelle ejere, CPR eller private adresser. Regnskabskilde: Erhvervsstyrelsens offentlige årsrapporter; perioder og eventuelle begrænsninger fremgår af regnskabsdelen.
Adressen er virksomhedens registrerede adresse. Den dokumenterer ikke ejerskab til ejendommen.
FORE Odense I Holding ApS har CVR-nummer 42942308.
FORE Odense I Holding ApS er registreret i CVR på adressen Kalvebod Brygge 39, 4, 1560 København V.
FORE Odense I Holding ApS blev startet 20. december 2021 ifølge CVR.
FORE Odense I Holding ApS er registreret i branchen Ikke-finansielle holdingselskaber (branchekode 642120).
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Anpartsselskab
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Ikke-finansielle holdingselskaber · 642120
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Kalvebod Brygge 39, 4, 1560 København V
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
20. dec. 2021
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Ingen ophørsdato oplyst
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
En adresse dokumenterer registrering på stedet og ikke ejerskab til en ejendom. En manglende ophørsdato bekræfter ikke alene, at virksomheden er aktiv.
Henter beskæftigelsestal og måleperioder…
FORE Odense I Holding ApS har status «aktiv» i CVR.
Legale ejere og ledelse står på Sladatas side for FORE Odense I Holding ApS under «Ejere og ledelse», som registreret i CVR. Reelle ejere og CPR vises ikke.
CVR · måleperioder
Ansatte er antal personer. Årsværk er omregnet fuldtid. Vælg én datatype: års-, kvartals- og månedstal sammenblandes ikke.
Ingen beskæftigelsesoplysninger i det gennemførte opslag.
Måleperioden viser, hvornår tallet gælder. Registrering, opdatering og hentning er særskilte datoer. Et gennemført opslag er ikke en garanti for aktuelle eller landsdækkende beskæftigelsestal.
Et P-nummer identificerer et registreret virksomhedssted. Tilknytningens datoer viser, hvornår stedet er knyttet til virksomheden. En beliggenhedsadresse dokumenterer ikke ejerskab til ejendommen.
Tilknytning efter CVR-relationens start og slut ved opslaget: 24. okt. 2026, 16.15.12. Antal er fund i det hentede udtræk. Nuværende tilknytning dokumenterer ikke, at stedet er i drift eller ejet af virksomheden.
Ingen P-enheder med den valgte tilknytning i det gennemførte opslag.
Legale ejere og nuværende ledelse som registreret i CVR.
Ejes af
Kapital 10–14,99 %
Kapital 10–14,99 %
HH Invest af 6. april 2020 ApS
Kapital 10–14,99 %
Kapital 10–14,99 %
+5 flere i listen nedenfor
FORE Odense I Holding ApS
Ejer andele i
Kapital 100 %
Direkte ejerskab ét led op og ned, som registreret i CVR. Kapitalandele er CVRs intervaller.
ANDERS KRISTENSEN HOLDING ApSSelskab · CVR 28479506
HEGELUND INVEST ApSSelskab · CVR 28901798
HH Invest af 6. april 2020 ApSSelskab · CVR 41286881
3 tidligere ejere vises ikke.
Anders Kamper KristensenPerson
Bestyrelse · BESTYRELSESMEDLEM · siden 3. jun. 2024
Flemming Bent LindeløvPerson
Bestyrelse · BESTYRELSESMEDLEM · siden 3. jun. 2024
Helene Vangsted HoffmannPerson
Bestyrelse · BESTYRELSESMEDLEM · siden 3. jun. 2024
Henrik HolmarkPerson
Bestyrelse · BESTYRELSESMEDLEM · siden 3. jun. 2024
3 tidligere ledelsesroller vises ikke.
FORE Odense I ApSSelskab · CVR 43625594
Kapital 100 % · stemmer 100 % · siden 4. nov. 2022
Kilde: CVR-distribution, Erhvervsstyrelsen. Hentet 24. okt. 2026, 16.15.12, virksomheden opdateret i CVR 28. sep. 2026, 15.36.32. CVR registrerer ejerandele i intervaller. En ejerandel er ikke i sig selv bevis for kontrol, et moderselskab eller et datterselskab. Reelle ejere, CPR og adresser vises ikke. Se også CVR (åbner ny fane).
INNOVATIONS A/SSelskab · CVR 28124996
J.-C. SANDER OLSEN HOLDING ApSSelskab · CVR 27032036
Liisberghus ApSSelskab · CVR 39034883
SF FORE Invest III ApSSelskab · CVR 42889040
SKY BAR A/SSelskab · CVR 38062670
Vangsted Family Invest ApSSelskab · CVR 46391594
Bestyrelse · BESTYRELSESMEDLEM · siden 3. jun. 2024
Martin LaubPerson
Bestyrelse · BESTYRELSESMEDLEM · siden 3. jun. 2024
Martin LavesenPerson
Bestyrelse · FORMAND · siden 3. jun. 2024
Thomas Esben KhanPerson
Direktion · DIREKTØR · siden 20. dec. 2021
Økonomi · Officielle årsrapporter
Den nyeste rapport kunne ikke bruges i grafen. De viste hovedtal tilhører den valgte, ældre periode. Rapportlinks og de øvrige tal er bevaret.
Årets resultat · DKK i hver regnskabsperiode
2021–2022Årets resultat
-6.563 DKK
Punkter er årsrapportens observationer. Huller betyder manglende tal. Forbindelseslinjer er ikke målinger mellem perioderne.
| Periode | DKK |
|---|---|
| 20. dec. 2021 – 31. dec. 2022 | -6.563 |
| 1. jan. 2023 – 31. dec. 2023 | Ikke oplyst |
| 1. jan. 2024 – 31. dec. 2024 | Ikke oplyst |
| 1. jan. 2025 – 31. dec. 2025 | Ikke oplyst |
Soliditet · beregnet ultimo 2021–2022
100 %
Egenkapital / aktiver × 100. Andelen af aktiver finansieret med egenkapital.
Likviditetsgrad · beregnet ultimo 2021–2022
609,5 %
Omsætningsaktiver / kortfristet gæld × 100. Beregnes kun med oplyste tal og positiv nævner.
Tal kommer fra hver periodes egen årsrapport. Nyere rapporters sammenligningstal kan være korrigeret. Første grafadapter dækker regnskabsklasse B; andre rapporter kan åbnes hos kilden. Højst otte perioder vises.
2025 · 1. jan. 2025 – 31. dec. 2025
Offentliggjort 20. maj 2026
Koncernregnskabets afgrænsning understøttes endnu ikke.
2024 · 1. jan. 2024 – 31. dec. 2024
Offentliggjort 29. maj 2025
Koncernregnskabets afgrænsning understøttes endnu ikke.
2023 · 1. jan. 2023 – 31. dec. 2023
Offentliggjort 7. jun. 2024
Koncernregnskabets afgrænsning understøttes endnu ikke.
2021–2022 · 20. dec. 2021 – 31. dec. 2022
Offentliggjort 27. jun. 2023
Manglende omsætning kan skyldes, at rapporten kun oplyser bruttoresultat. Vi rekonstruerer ikke tallet. Om den officielle regnskabskilde ↗