Henter side
Henter side
Søg virksomhed eller ejendom
Henter virksomhed
CVR 42858803
Kort fortalt. DMW Group ApS har CVR-nummer 42858803 og er registreret som anpartsselskab, startet 25. november 2021. Adressen i CVR er Langmarksvej 34, 8700 Horsens. Branche: Ikke-finansielle holdingselskaber. Status: aktiv.
Langmarksvej 34, 8700 Horsens
Ikke-finansielle holdingselskaber
Officielle virksomhedsdata og årsrapporter. Kilder, perioder og beregninger følger tallene.
Henter officielle regnskaber
Afstemmer virksomhed, regnskabsperiode og valuta med årsrapporterne.
Henter ejere og ledelse
Anpartsselskab
Virksomhedsform
25. nov. 2021 –
Virksomhedens levetid
CVR 42858803 · Kilde og datoer følger hver oplysning.
DMW Group ApS
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Aktiv
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Anpartsselskab
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Ikke-finansielle holdingselskaber · 642120
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Langmarksvej 34, 8700 Horsens
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
25. nov. 2021
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Ingen ophørsdato oplyst
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
En adresse dokumenterer registrering på stedet og ikke ejerskab til en ejendom. En manglende ophørsdato bekræfter ikke alene, at virksomheden er aktiv.
Henter beskæftigelsestal og måleperioder…
Henter steder, adresser og CVR-relationer…
Udskrevet fra Indkig · CVR 42858803 · DMW Group ApS. Officielle CVR-oplysninger. Legale ejere og ledelse som registreret i CVR; ingen reelle ejere, CPR eller private adresser. Regnskabskilde: Erhvervsstyrelsens offentlige årsrapporter; perioder og eventuelle begrænsninger fremgår af regnskabsdelen.
Adressen er virksomhedens registrerede adresse. Den dokumenterer ikke ejerskab til ejendommen.
DMW Group ApS har CVR-nummer 42858803.
DMW Group ApS er registreret i CVR på adressen Langmarksvej 34, 8700 Horsens.
DMW Group ApS blev startet 25. november 2021 ifølge CVR.
DMW Group ApS er registreret i branchen Ikke-finansielle holdingselskaber (branchekode 642120).
DMW Group ApS har status «aktiv» i CVR.
Legale ejere og ledelse står på Indkigs side for DMW Group ApS under «Ejere og ledelse», som registreret i CVR. Reelle ejere og CPR vises ikke.
Legale ejere og nuværende ledelse som registreret i CVR.
Ejes af
Kapital 10–14,99 %
Kapital 10–14,99 %
Kapital 10–14,99 %
Kapital 10–14,99 %
+6 flere i listen nedenfor
DMW Group ApS
Direkte ejerskab ét led op og ned, som registreret i CVR. Kapitalandele er CVRs intervaller.
BA HORSENS HOLDING ApSSelskab · CVR 27509401
CARSTEN D. STIG HOLDING ApSSelskab · CVR 36417161
CONSIZE ApSSelskab · CVR 21763780
CSBR Holding ApSSelskab · CVR 39999137
Elisabeth Damgaard Holding ApSSelskab · CVR 39648261
Fatime Dauti ApSSelskab · CVR 40035567
KENNETH THONSGAARD JAKOBSEN HOLDING ApSSelskab · CVR 28670842
Lærke Holding ApSSelskab · CVR 39994925
T-H HOLDING ApSSelskab · CVR 33369875
YDING-SØRENSEN HOLDING ApSSelskab · CVR 36401052
Brian Thyregaard AndreasenPerson
Bestyrelse · BESTYRELSESMEDLEM · siden 4. okt. 2022
Carsten Digmann StigPerson
Bestyrelse · BESTYRELSESMEDLEM · siden 4. okt. 2022
Carsten Krogh SchrøderPerson
Bestyrelse · FORMAND · siden 31. aug. 2023
Carsten SørensenPerson
Bestyrelse · BESTYRELSESMEDLEM · siden 25. nov. 2021
Elisabeth DamgaardPerson
Bestyrelse · BESTYRELSESMEDLEM · siden 4. okt. 2022
Fatime DautiPerson
Bestyrelse · BESTYRELSESMEDLEM · siden 4. okt. 2022
Frank Yding-SørensenPerson
Bestyrelse · BESTYRELSESMEDLEM · siden 25. nov. 2021
Kenneth Jakobsen ThonsgaardPerson
Bestyrelse · BESTYRELSESMEDLEM · siden 4. okt. 2022
Mie Lærke KaarslevPerson
Bestyrelse · BESTYRELSESMEDLEM · siden 4. okt. 2022
Thomas HansenPerson
Bestyrelse · NÆSTFORMAND · siden 25. nov. 2021
Frank Yding-SørensenPerson
Direktion · ADM. DIR. · siden 6. nov. 2023
2 tidligere ledelsesroller vises ikke.
DMW H A/SSelskab · CVR 17930745
Kapital 100 % · stemmer 100 % · siden 28. jun. 2022
DMW O A/SSelskab · CVR 15960183
Kapital 100 % · stemmer 100 % · siden 28. jun. 2022
DMW S A/SSelskab · CVR 35468447
Kapital 100 % · stemmer 100 % · siden 28. jun. 2022
2 tidligere ejerandele vises ikke.
Kilde: CVR-distribution, Erhvervsstyrelsen. Hentet 29. okt. 2026, 14.21.17, virksomheden opdateret i CVR 7. okt. 2026, 00.27.07. CVR registrerer ejerandele i intervaller. En ejerandel er ikke i sig selv bevis for kontrol, et moderselskab eller et datterselskab. Reelle ejere, CPR og adresser vises ikke. Se også CVR (åbner ny fane).
CVR · måleperioder
Ansatte er antal personer. Årsværk er omregnet fuldtid. Vælg én datatype: års-, kvartals- og månedstal sammenblandes ikke.
Ingen beskæftigelsesoplysninger i det gennemførte opslag.
Måleperioden viser, hvornår tallet gælder. Registrering, opdatering og hentning er særskilte datoer. Et gennemført opslag er ikke en garanti for aktuelle eller landsdækkende beskæftigelsestal.
Et P-nummer identificerer et registreret virksomhedssted. Tilknytningens datoer viser, hvornår stedet er knyttet til virksomheden. En beliggenhedsadresse dokumenterer ikke ejerskab til ejendommen.
Tilknytning efter CVR-relationens start og slut ved opslaget: 29. okt. 2026, 14.21.17. Antal er fund i det hentede udtræk. Nuværende tilknytning dokumenterer ikke, at stedet er i drift eller ejet af virksomheden.
Ingen P-enheder med den valgte tilknytning i det gennemførte opslag.
Økonomi · Officielle årsrapporter
Grafiske regnskabstal er ikke tilgængelige
Der er endnu ingen understøttet årsrapport med entydige DKK-tal. Et manglende tal betyder ikke nul. Stamdata, steder og værdisætning kan stadig bruges.
2021–2022: Selskab og faktisk regnskabsperiode kunne ikke afstemmes.
2022–2023: Selskab og faktisk regnskabsperiode kunne ikke afstemmes.
2023–2024: Grafiske tal understøtter foreløbig ÅRL-regnskabsklasse B. Rapportlinks er stadig tilgængelige.
2024–2025: Selskab og faktisk regnskabsperiode kunne ikke afstemmes.
2025–2026: Koncernregnskabets afgrænsning understøttes endnu ikke.
Tal kommer fra hver periodes egen årsrapport. Nyere rapporters sammenligningstal kan være korrigeret. Første grafadapter dækker regnskabsklasse B; andre rapporter kan åbnes hos kilden. Højst otte perioder vises.
2025–2026 · 1. jul. 2025 – 30. jun. 2026
Offentliggjort 20. okt. 2026
Koncernregnskabets afgrænsning understøttes endnu ikke.
2024–2025 · 1. jul. 2024 – 30. jun. 2025
Offentliggjort 16. okt. 2025
Selskab og faktisk regnskabsperiode kunne ikke afstemmes.
2023–2024 · 1. jul. 2023 – 30. jun. 2024
Offentliggjort 12. nov. 2024
Grafiske tal understøtter foreløbig ÅRL-regnskabsklasse B. Rapportlinks er stadig tilgængelige.
2022–2023 · 1. jul. 2022 – 30. jun. 2023
Offentliggjort 5. okt. 2023
Selskab og faktisk regnskabsperiode kunne ikke afstemmes.
2021–2022 · 1. jul. 2021 – 30. jun. 2022
Offentliggjort 7. nov. 2022
Selskab og faktisk regnskabsperiode kunne ikke afstemmes.
Manglende omsætning kan skyldes, at rapporten kun oplyser bruttoresultat. Vi rekonstruerer ikke tallet. Om den officielle regnskabskilde ↗