Henter side
Henter side
Søg virksomhed eller ejendom
Henter virksomhed
CVR 42191302
Kort fortalt. SØM - Over Hornbæk Holding A/S har CVR-nummer 42191302 og er registreret som aktieselskab, startet 7. marts 2021. Adressen i CVR er Nørre Allé 86, st th, 8000 Aarhus C. Branche: Investering for egen regning. Status: aktiv.
Nørre Allé 86, st th, 8000 Aarhus C
Investering for egen regning
Officielle virksomhedsdata og årsrapporter. Kilder, perioder og beregninger følger tallene.
Henter officielle regnskaber
Afstemmer virksomhed, regnskabsperiode og valuta med årsrapporterne.
Henter ejere og ledelse
Aktieselskab
Virksomhedsform
7. mar. 2021 –
Virksomhedens levetid
CVR 42191302 · Kilde og datoer følger hver oplysning.
SØM - Over Hornbæk Holding A/S
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Aktiv
Henter steder, adresser og CVR-relationer…
Udskrevet fra Indkig · CVR 42191302 · SØM - Over Hornbæk Holding A/S. Officielle CVR-oplysninger. Legale ejere og ledelse som registreret i CVR; ingen reelle ejere, CPR eller private adresser. Regnskabskilde: Erhvervsstyrelsens offentlige årsrapporter; perioder og eventuelle begrænsninger fremgår af regnskabsdelen.
Adressen er virksomhedens registrerede adresse. Den dokumenterer ikke ejerskab til ejendommen.
SØM - Over Hornbæk Holding A/S har CVR-nummer 42191302.
SØM - Over Hornbæk Holding A/S er registreret i CVR på adressen Nørre Allé 86, st th, 8000 Aarhus C.
SØM - Over Hornbæk Holding A/S blev startet 7. marts 2021 ifølge CVR.
SØM - Over Hornbæk Holding A/S er registreret i branchen Investering for egen regning (branchekode 649910).
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Aktieselskab
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Investering for egen regning · 649910
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Nørre Allé 86, st th, 8000 Aarhus C
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
7. mar. 2021
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Ingen ophørsdato oplyst
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
En adresse dokumenterer registrering på stedet og ikke ejerskab til en ejendom. En manglende ophørsdato bekræfter ikke alene, at virksomheden er aktiv.
Henter beskæftigelsestal og måleperioder…
SØM - Over Hornbæk Holding A/S har status «aktiv» i CVR.
Legale ejere og ledelse står på Indkigs side for SØM - Over Hornbæk Holding A/S under «Ejere og ledelse», som registreret i CVR. Reelle ejere og CPR vises ikke.
CVR · måleperioder
Ansatte er antal personer. Årsværk er omregnet fuldtid. Vælg én datatype: års-, kvartals- og månedstal sammenblandes ikke.
Ingen beskæftigelsesoplysninger i det gennemførte opslag.
Måleperioden viser, hvornår tallet gælder. Registrering, opdatering og hentning er særskilte datoer. Et gennemført opslag er ikke en garanti for aktuelle eller landsdækkende beskæftigelsestal.
Et P-nummer identificerer et registreret virksomhedssted. Tilknytningens datoer viser, hvornår stedet er knyttet til virksomheden. En beliggenhedsadresse dokumenterer ikke ejerskab til ejendommen.
Tilknytning efter CVR-relationens start og slut ved opslaget: 29. okt. 2026, 14.39.05. Antal er fund i det hentede udtræk. Nuværende tilknytning dokumenterer ikke, at stedet er i drift eller ejet af virksomheden.
Ingen P-enheder med den valgte tilknytning i det gennemførte opslag.
Legale ejere og nuværende ledelse som registreret i CVR.
Ejes af
Kapital 10–14,99 %
Kapital 10–14,99 %
Kapital 10–14,99 %
Kapital 10–14,99 %
+6 flere i listen nedenfor
SØM - Over Hornbæk Holding A/S
Ejer andele i
Kapital 100 %
Direkte ejerskab ét led op og ned, som registreret i CVR. Kapitalandele er CVRs intervaller.
COLOMBANI HOLDING ApSSelskab · CVR 36202882
CYRANO II ApSSelskab · CVR 33061943
FYS HOLDING ApSSelskab · CVR 36079665
4 tidligere ejere vises ikke.
Jens Funder BergPerson
Bestyrelse · BESTYRELSESMEDLEM · siden 5. okt. 2021
Martin LavesenPerson
Bestyrelse · FORMAND · siden 5. okt. 2021
Morten JohansenPerson
Bestyrelse · BESTYRELSESMEDLEM · siden 5. okt. 2021
Kristian Saldern SmithPerson
Direktion · DIREKTØR · siden 20. maj 2025
4 tidligere ledelsesroller vises ikke.
SØM - Over Hornbæk ApSSelskab · CVR 41382406
Kapital 100 % · stemmer 100 % · siden 1. sep. 2021
Kilde: CVR-distribution, Erhvervsstyrelsen. Hentet 29. okt. 2026, 14.39.05, virksomheden opdateret i CVR 23. sep. 2026, 10.09.01. CVR registrerer ejerandele i intervaller. En ejerandel er ikke i sig selv bevis for kontrol, et moderselskab eller et datterselskab. Reelle ejere, CPR og adresser vises ikke. Se også CVR (åbner ny fane).
JENS FUNDER HOLDING ApSSelskab · CVR 27320627
Liisberghus ApSSelskab · CVR 39034883
MOMETT ApSSelskab · CVR 33859651
P.S.J. HOLDING ApSSelskab · CVR 31603633
Romalt Invest-Roskilde ApSSelskab · CVR 38662236
SOAKED Holding ApSSelskab · CVR 42314242
SØM Capital ApSSelskab · CVR 44283735
Økonomi · Officielle årsrapporter
Grafiske regnskabstal er ikke tilgængelige
Der er endnu ingen understøttet årsrapport med entydige DKK-tal. Et manglende tal betyder ikke nul. Stamdata, steder og værdisætning kan stadig bruges.
2021: Koncernregnskabets afgrænsning understøttes endnu ikke.
2022: Koncernregnskabets afgrænsning understøttes endnu ikke.
2023: Koncernregnskabets afgrænsning understøttes endnu ikke.
2024: Koncernregnskabets afgrænsning understøttes endnu ikke.
2025: Koncernregnskabets afgrænsning understøttes endnu ikke.
Tal kommer fra hver periodes egen årsrapport. Nyere rapporters sammenligningstal kan være korrigeret. Første grafadapter dækker regnskabsklasse B; andre rapporter kan åbnes hos kilden. Højst otte perioder vises.
2025 · 1. jan. 2025 – 31. dec. 2025
Offentliggjort 31. mar. 2026
Koncernregnskabets afgrænsning understøttes endnu ikke.
2024 · 1. jan. 2024 – 31. dec. 2024
Offentliggjort 30. apr. 2025
Koncernregnskabets afgrænsning understøttes endnu ikke.
2023 · 1. jan. 2023 – 31. dec. 2023
Offentliggjort 12. maj 2024
Koncernregnskabets afgrænsning understøttes endnu ikke.
2022 · 1. jan. 2022 – 31. dec. 2022
Offentliggjort 24. apr. 2023
Koncernregnskabets afgrænsning understøttes endnu ikke.
2021 · 7. mar. 2021 – 31. dec. 2021
Offentliggjort 23. maj 2022
Koncernregnskabets afgrænsning understøttes endnu ikke.
Manglende omsætning kan skyldes, at rapporten kun oplyser bruttoresultat. Vi rekonstruerer ikke tallet. Om den officielle regnskabskilde ↗