Henter side
Henter side
Søg virksomhed eller ejendom
Henter virksomhed
CVR 41054360
Kort fortalt. FORE Brabrand ApS har CVR-nummer 41054360 og er registreret som anpartsselskab, startet 6. januar 2020. Adressen i CVR er Kalvebod Brygge 39, 4, 1560 København V. Branche: Ikke-finansielle holdingselskaber. Status: aktiv.
Kalvebod Brygge 39, 4, 1560 København V
Ikke-finansielle holdingselskaber
Officielle virksomhedsdata og årsrapporter. Kilder, perioder og beregninger følger tallene.
Henter officielle regnskaber
Afstemmer virksomhed, regnskabsperiode og valuta med årsrapporterne.
Henter ejere og ledelse
Anpartsselskab
Virksomhedsform
6. jan. 2020 –
Virksomhedens levetid
CVR 41054360 · Kilde og datoer følger hver oplysning.
FORE Brabrand ApS
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Aktiv
Henter steder, adresser og CVR-relationer…
Udskrevet fra Indkig · CVR 41054360 · FORE Brabrand ApS. Officielle CVR-oplysninger. Legale ejere og ledelse som registreret i CVR; ingen reelle ejere, CPR eller private adresser. Regnskabskilde: Erhvervsstyrelsens offentlige årsrapporter; perioder og eventuelle begrænsninger fremgår af regnskabsdelen.
Adressen er virksomhedens registrerede adresse. Den dokumenterer ikke ejerskab til ejendommen.
FORE Brabrand ApS har CVR-nummer 41054360.
FORE Brabrand ApS er registreret i CVR på adressen Kalvebod Brygge 39, 4, 1560 København V.
FORE Brabrand ApS blev startet 6. januar 2020 ifølge CVR.
FORE Brabrand ApS er registreret i branchen Ikke-finansielle holdingselskaber (branchekode 642120).
FORE Brabrand ApS har status «aktiv» i CVR.
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Anpartsselskab
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Ikke-finansielle holdingselskaber · 642120
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Kalvebod Brygge 39, 4, 1560 København V
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
6. jan. 2020
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Ingen ophørsdato oplyst
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
En adresse dokumenterer registrering på stedet og ikke ejerskab til en ejendom. En manglende ophørsdato bekræfter ikke alene, at virksomheden er aktiv.
Henter beskæftigelsestal og måleperioder…
Legale ejere og ledelse står på Indkigs side for FORE Brabrand ApS under «Ejere og ledelse», som registreret i CVR. Reelle ejere og CPR vises ikke.
CVR · måleperioder
Ansatte er antal personer. Årsværk er omregnet fuldtid. Vælg én datatype: års-, kvartals- og månedstal sammenblandes ikke.
Ingen beskæftigelsesoplysninger i det gennemførte opslag.
Måleperioden viser, hvornår tallet gælder. Registrering, opdatering og hentning er særskilte datoer. Et gennemført opslag er ikke en garanti for aktuelle eller landsdækkende beskæftigelsestal.
Et P-nummer identificerer et registreret virksomhedssted. Tilknytningens datoer viser, hvornår stedet er knyttet til virksomheden. En beliggenhedsadresse dokumenterer ikke ejerskab til ejendommen.
Tilknytning efter CVR-relationens start og slut ved opslaget: 29. okt. 2026, 14.57.25. Antal er fund i det hentede udtræk. Nuværende tilknytning dokumenterer ikke, at stedet er i drift eller ejet af virksomheden.
Ingen P-enheder med den valgte tilknytning i det gennemførte opslag.
Legale ejere og nuværende ledelse som registreret i CVR.
Ejes af
Kapital 10–14,99 %
Kapital 10–14,99 %
Kapital 10–14,99 %
Kapital 10–14,99 %
+5 flere i listen nedenfor
FORE Brabrand ApS
Direkte ejerskab ét led op og ned, som registreret i CVR. Kapitalandele er CVRs intervaller.
ANDERS KRISTENSEN HOLDING ApSSelskab · CVR 28479506
INNOVATIONS A/SSelskab · CVR 28124996
KLAUS BERENTSEN ApSSelskab · CVR 25849655
3 tidligere ejere vises ikke.
Anders Kamper KristensenPerson
Bestyrelse · BESTYRELSESMEDLEM · siden 20. maj 2021
Annette Hougaard Due JensenPerson
Bestyrelse · BESTYRELSESMEDLEM · siden 20. maj 2021
Hans Henrik ObelPerson
Bestyrelse · BESTYRELSESMEDLEM · siden 8. maj 2025
Helene Vangsted HoffmannPerson
Bestyrelse · BESTYRELSESMEDLEM · siden 20. maj 2021
4 tidligere ledelsesroller vises ikke.
Ingen nuværende ejerandele i andre selskaber i CVRs ejerregister.
Kilde: CVR-distribution, Erhvervsstyrelsen. Hentet 29. okt. 2026, 14.57.25, virksomheden opdateret i CVR 28. sep. 2026, 15.36.32. CVR registrerer ejerandele i intervaller. En ejerandel er ikke i sig selv bevis for kontrol, et moderselskab eller et datterselskab. Reelle ejere, CPR og adresser vises ikke. Se også CVR (åbner ny fane).
Liisberghus ApSSelskab · CVR 39034883
SF FORE Invest ApSSelskab · CVR 39749459
SKY BAR A/SSelskab · CVR 38062670
Trinitas HHCAV ApSSelskab · CVR 38146149
Vangsted Family Invest ApSSelskab · CVR 46391594
Zini ApSSelskab · CVR 41923024
Klaus BerentsenPerson
Bestyrelse · BESTYRELSESMEDLEM · siden 20. maj 2021
Martin LaubPerson
Bestyrelse · BESTYRELSESMEDLEM · siden 20. maj 2021
Martin LavesenPerson
Bestyrelse · FORMAND · siden 20. maj 2021
Thomas Esben KhanPerson
Direktion · DIREKTØR · siden 6. jan. 2020
Økonomi · Officielle årsrapporter
Årets resultat · DKK i hver regnskabsperiode
2025Årets resultat
2.329.770 DKK
Punkter er årsrapportens observationer. Huller betyder manglende tal. Forbindelseslinjer er ikke målinger mellem perioderne.
| Periode | DKK |
|---|---|
| 6. jan. 2020 – 31. dec. 2020 | -9.202 |
| 1. jan. 2021 – 31. dec. 2021 | 2.882.736 |
| 1. jan. 2022 – 31. dec. 2022 | 2.659.978 |
| 1. jan. 2023 – 31. dec. 2023 | 26.729 |
| 1. jan. 2024 – 31. dec. 2024 | 3.444.093 |
| 1. jan. 2025 – 31. dec. 2025 | 2.329.770 |
Soliditet · beregnet ultimo 2025
39,9 %
Egenkapital / aktiver × 100. Andelen af aktiver finansieret med egenkapital.
Likviditetsgrad · beregnet ultimo 2025
204,3 %
Omsætningsaktiver / kortfristet gæld × 100. Beregnes kun med oplyste tal og positiv nævner.
Tal kommer fra hver periodes egen årsrapport. Nyere rapporters sammenligningstal kan være korrigeret. Første grafadapter dækker regnskabsklasse B; andre rapporter kan åbnes hos kilden. Højst otte perioder vises.
2025 · 1. jan. 2025 – 31. dec. 2025
Offentliggjort 20. maj 2026
2024 · 1. jan. 2024 – 31. dec. 2024
Offentliggjort 29. maj 2025
2023 · 1. jan. 2023 – 31. dec. 2023
Offentliggjort 24. maj 2024
2022 · 1. jan. 2022 – 31. dec. 2022
Offentliggjort 19. jun. 2023
2021 · 1. jan. 2021 – 31. dec. 2021
Offentliggjort 2. jun. 2022
2020 · 6. jan. 2020 – 31. dec. 2020
Offentliggjort 7. jun. 2021
Manglende omsætning kan skyldes, at rapporten kun oplyser bruttoresultat. Vi rekonstruerer ikke tallet. Om den officielle regnskabskilde ↗