Henter side
Henter side
Søg virksomhed eller ejendom
Henter virksomhed
CVR 38219197
Kort fortalt. DGJ Invest ApS har CVR-nummer 38219197 og er registreret som anpartsselskab, startet 30. november 2016. Adressen i CVR er Brendstrupgårdsvej 29, 8200 Aarhus N. Branche: Ikke-finansielle holdingselskaber. Status: aktiv.
Brendstrupgårdsvej 29, 8200 Aarhus N
Ikke-finansielle holdingselskaber
Officielle virksomhedsdata og årsrapporter. Kilder, perioder og beregninger følger tallene.
Henter officielle regnskaber
Afstemmer virksomhed, regnskabsperiode og valuta med årsrapporterne.
Henter ejere og ledelse
Anpartsselskab
Virksomhedsform
30. nov. 2016 –
Virksomhedens levetid
CVR 38219197 · Kilde og datoer følger hver oplysning.
DGJ Invest ApS
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Aktiv
Henter steder, adresser og CVR-relationer…
Udskrevet fra Indkig · CVR 38219197 · DGJ Invest ApS. Officielle CVR-oplysninger. Legale ejere og ledelse som registreret i CVR; ingen reelle ejere, CPR eller private adresser. Regnskabskilde: Erhvervsstyrelsens offentlige årsrapporter; perioder og eventuelle begrænsninger fremgår af regnskabsdelen.
Adressen er virksomhedens registrerede adresse. Den dokumenterer ikke ejerskab til ejendommen.
DGJ Invest ApS har CVR-nummer 38219197.
DGJ Invest ApS er registreret i CVR på adressen Brendstrupgårdsvej 29, 8200 Aarhus N.
DGJ Invest ApS blev startet 30. november 2016 ifølge CVR.
DGJ Invest ApS er registreret i branchen Ikke-finansielle holdingselskaber (branchekode 642120).
DGJ Invest ApS har status «aktiv» i CVR.
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Anpartsselskab
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Ikke-finansielle holdingselskaber · 642120
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Brendstrupgårdsvej 29, 8200 Aarhus N
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
30. nov. 2016
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Ingen ophørsdato oplyst
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
En adresse dokumenterer registrering på stedet og ikke ejerskab til en ejendom. En manglende ophørsdato bekræfter ikke alene, at virksomheden er aktiv.
Henter beskæftigelsestal og måleperioder…
Legale ejere og ledelse står på Indkigs side for DGJ Invest ApS under «Ejere og ledelse», som registreret i CVR. Reelle ejere og CPR vises ikke.
CVR · måleperioder
Ansatte er antal personer. Årsværk er omregnet fuldtid. Vælg én datatype: års-, kvartals- og månedstal sammenblandes ikke.
Ingen beskæftigelsesoplysninger i det gennemførte opslag.
Måleperioden viser, hvornår tallet gælder. Registrering, opdatering og hentning er særskilte datoer. Et gennemført opslag er ikke en garanti for aktuelle eller landsdækkende beskæftigelsestal.
Et P-nummer identificerer et registreret virksomhedssted. Tilknytningens datoer viser, hvornår stedet er knyttet til virksomheden. En beliggenhedsadresse dokumenterer ikke ejerskab til ejendommen.
Tilknytning efter CVR-relationens start og slut ved opslaget: 29. okt. 2026, 14.18.08. Antal er fund i det hentede udtræk. Nuværende tilknytning dokumenterer ikke, at stedet er i drift eller ejet af virksomheden.
Ingen P-enheder med den valgte tilknytning i det gennemførte opslag.
Legale ejere og nuværende ledelse som registreret i CVR.
Ejes af
Kapital 33,33–49,99 %
Kapital 5–9,99 %
Kapital 5–9,99 %
Kapital 5–9,99 %
+5 flere i listen nedenfor
DGJ Invest ApS
Direkte ejerskab ét led op og ned, som registreret i CVR. Kapitalandele er CVRs intervaller.
IU IV INVEST 7 ApSSelskab · CVR 38021737
DGJ Invest ApSSelskab · CVR 38219197
JOSIMA A/SSelskab · CVR 10161266
3 tidligere ejere vises ikke.
Frederik Edward AackermannPerson
Bestyrelse · BESTYRELSESMEDLEM · siden 7. jan. 2020
Per Schak AndreasenPerson
Bestyrelse · FORMAND · siden 9. dec. 2016
Stina Glavind Dalgaard PedersenPerson
Bestyrelse · BESTYRELSESMEDLEM · siden 9. aug. 2022
René Rafn HansenPerson
Direktion · ADM. DIR. · siden 26. aug. 2020
10 tidligere ledelsesroller vises ikke.
Ingen nuværende ejerandele i andre selskaber i CVRs ejerregister.
2 tidligere ejerandele vises ikke.
Kilde: CVR-distribution, Erhvervsstyrelsen. Hentet 29. okt. 2026, 14.18.09, virksomheden opdateret i CVR 7. sep. 2026, 09.31.30. CVR registrerer ejerandele i intervaller. En ejerandel er ikke i sig selv bevis for kontrol, et moderselskab eller et datterselskab. Reelle ejere, CPR og adresser vises ikke. Se også CVR (åbner ny fane).
PK Holding Knebel ApSSelskab · CVR 38231235
RAFN INVEST ApSSelskab · CVR 31582342
SEJO Holding ApSSelskab · CVR 41254424
SHU Holding ApSSelskab · CVR 38230131
TUA Holding ApSSelskab · CVR 38230794
VANGSGAARD INVEST ApSSelskab · CVR 31582261
Økonomi · Officielle årsrapporter
Grafiske regnskabstal er ikke tilgængelige
Der er endnu ingen understøttet årsrapport med entydige DKK-tal. Et manglende tal betyder ikke nul. Stamdata, steder og værdisætning kan stadig bruges.
2017–2018: Selskab og faktisk regnskabsperiode kunne ikke afstemmes.
2018–2019: Selskab og faktisk regnskabsperiode kunne ikke afstemmes.
2019–2020: Selskab og faktisk regnskabsperiode kunne ikke afstemmes.
2021: Selskab og faktisk regnskabsperiode kunne ikke afstemmes.
2022: Selskab og faktisk regnskabsperiode kunne ikke afstemmes.
2023: Selskab og faktisk regnskabsperiode kunne ikke afstemmes.
2024: Selskab og faktisk regnskabsperiode kunne ikke afstemmes.
2025: Selskab og faktisk regnskabsperiode kunne ikke afstemmes.
Tal kommer fra hver periodes egen årsrapport. Nyere rapporters sammenligningstal kan være korrigeret. Første grafadapter dækker regnskabsklasse B; andre rapporter kan åbnes hos kilden. Højst otte perioder vises.
2025 · 1. jan. 2025 – 31. dec. 2025
Offentliggjort 17. apr. 2026
Selskab og faktisk regnskabsperiode kunne ikke afstemmes.
2024 · 1. jan. 2024 – 31. dec. 2024
Offentliggjort 1. maj 2025
Selskab og faktisk regnskabsperiode kunne ikke afstemmes.
2023 · 1. jan. 2023 – 31. dec. 2023
Offentliggjort 23. apr. 2024
Selskab og faktisk regnskabsperiode kunne ikke afstemmes.
2022 · 1. jan. 2022 – 31. dec. 2022
Offentliggjort 23. maj 2023
Selskab og faktisk regnskabsperiode kunne ikke afstemmes.
2021 · 1. jan. 2021 – 31. dec. 2021
Offentliggjort 25. maj 2022
Selskab og faktisk regnskabsperiode kunne ikke afstemmes.
2019–2020 · 1. okt. 2019 – 31. dec. 2020
Offentliggjort 24. jun. 2021
Selskab og faktisk regnskabsperiode kunne ikke afstemmes.
2018–2019 · 1. okt. 2018 – 30. sep. 2019
Offentliggjort 9. jan. 2020
Selskab og faktisk regnskabsperiode kunne ikke afstemmes.
2017–2018 · 1. okt. 2017 – 30. sep. 2018
Offentliggjort 4. jan. 2019
Selskab og faktisk regnskabsperiode kunne ikke afstemmes.
Manglende omsætning kan skyldes, at rapporten kun oplyser bruttoresultat. Vi rekonstruerer ikke tallet. Om den officielle regnskabskilde ↗