Henter side
Henter side
Søg virksomhed eller ejendom
Henter virksomhed
CVR 36535911
Kort fortalt. DJ E-HANDEL ApS har CVR-nummer 36535911 og er registreret som anpartsselskab, startet 30. januar 2015. Adressen i CVR er Holger Danskes Vej 31, 8960 Randers SØ. Branche: Virksomhedsrådgivning og anden ledelsesrådgivning. Status: aktiv.
Holger Danskes Vej 31, 8960 Randers SØ
Virksomhedsrådgivning og anden ledelsesrådgivning
Officielle virksomhedsdata og årsrapporter. Kilder, perioder og beregninger følger tallene.
Henter officielle regnskaber
Afstemmer virksomhed, regnskabsperiode og valuta med årsrapporterne.
Henter ejere og ledelse
Anpartsselskab
Virksomhedsform
30. jan. 2015 –
Virksomhedens levetid
CVR 36535911 · Kilde og datoer følger hver oplysning.
DJ E-HANDEL ApS
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Aktiv
Henter steder, adresser og CVR-relationer…
Udskrevet fra Indkig · CVR 36535911 · DJ E-HANDEL ApS. Officielle CVR-oplysninger. Legale ejere og ledelse som registreret i CVR; ingen reelle ejere, CPR eller private adresser. Regnskabskilde: Erhvervsstyrelsens offentlige årsrapporter; perioder og eventuelle begrænsninger fremgår af regnskabsdelen.
Adressen er virksomhedens registrerede adresse. Den dokumenterer ikke ejerskab til ejendommen.
DJ E-HANDEL ApS har CVR-nummer 36535911.
DJ E-HANDEL ApS er registreret i CVR på adressen Holger Danskes Vej 31, 8960 Randers SØ.
DJ E-HANDEL ApS blev startet 30. januar 2015 ifølge CVR.
DJ E-HANDEL ApS er registreret i branchen Virksomhedsrådgivning og anden ledelsesrådgivning (branchekode 702000).
DJ E-HANDEL ApS har status «aktiv» i CVR.
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Anpartsselskab
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Virksomhedsrådgivning og anden ledelsesrådgivning · 702000
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Holger Danskes Vej 31, 8960 Randers SØ
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
30. jan. 2015
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Ingen ophørsdato oplyst
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
En adresse dokumenterer registrering på stedet og ikke ejerskab til en ejendom. En manglende ophørsdato bekræfter ikke alene, at virksomheden er aktiv.
Henter beskæftigelsestal og måleperioder…
Legale ejere og ledelse står på Indkigs side for DJ E-HANDEL ApS under «Ejere og ledelse», som registreret i CVR. Reelle ejere og CPR vises ikke.
Et P-nummer identificerer et registreret virksomhedssted. Tilknytningens datoer viser, hvornår stedet er knyttet til virksomheden. En beliggenhedsadresse dokumenterer ikke ejerskab til ejendommen.
Tilknytning efter CVR-relationens start og slut ved opslaget: 29. okt. 2026, 16.28.20. Antal er fund i det hentede udtræk. Nuværende tilknytning dokumenterer ikke, at stedet er i drift eller ejet af virksomheden.
Ingen P-enheder med den valgte tilknytning i det gennemførte opslag.
CVR · måleperioder
Ansatte er antal personer. Årsværk er omregnet fuldtid. Vælg én datatype: års-, kvartals- og månedstal sammenblandes ikke.
Ingen beskæftigelsesoplysninger i det gennemførte opslag.
Måleperioden viser, hvornår tallet gælder. Registrering, opdatering og hentning er særskilte datoer. Et gennemført opslag er ikke en garanti for aktuelle eller landsdækkende beskæftigelsestal.
Legale ejere og nuværende ledelse som registreret i CVR.
Ejes af
Kapital 10–14,99 %
Kapital 10–14,99 %
Kapital 10–14,99 %
Kapital 10–14,99 %
+5 flere i listen nedenfor
DJ E-HANDEL ApS
Direkte ejerskab ét led op og ned, som registreret i CVR. Kapitalandele er CVRs intervaller.
3 K VÆRKTØJ A/SSelskab · CVR 32091121
BOLDSEN A/SSelskab · CVR 35829555
CARL HASSING A/SSelskab · CVR 37668613
4 tidligere ejere vises ikke.
Anders Skjærbæk AalundPerson
Bestyrelse · BESTYRELSESMEDLEM · siden 10. apr. 2024
Ann Helene NielsenPerson
Bestyrelse · BESTYRELSESMEDLEM · siden 30. jan. 2015
Henrik LindstrømPerson
Bestyrelse · BESTYRELSESMEDLEM · siden 23. mar. 2022
Kenneth HolbekPerson
Bestyrelse · BESTYRELSESMEDLEM · siden 29. apr. 2021
9 tidligere ledelsesroller vises ikke.
Ingen nuværende ejerandele i andre selskaber i CVRs ejerregister.
Kilde: CVR-distribution, Erhvervsstyrelsen. Hentet 29. okt. 2026, 16.28.20, virksomheden opdateret i CVR 26. sep. 2026, 00.20.27. CVR registrerer ejerandele i intervaller. En ejerandel er ikke i sig selv bevis for kontrol, et moderselskab eller et datterselskab. Reelle ejere, CPR og adresser vises ikke. Se også CVR (åbner ny fane).
DANSK TEKNIK & VÆRKTØJ ApSSelskab · CVR 30179900
FREDERIK NIELSENS EFTF. NYBORG A/SSelskab · CVR 24557219
G.K.M. AKTIESELSKABSelskab · CVR 36311711
IKAST JERN & STÅL A/SSelskab · CVR 16628182
P. CONRADSEN A/SSelskab · CVR 51499212
RØDGAARDS IMPORT A/SSelskab · CVR 17890204
Ulrik Højsholt AndersenPerson
Bestyrelse · FORMAND · siden 30. jan. 2015
Kirsten Jette GjesingPerson
Direktion · ADM. DIR. · siden 1. mar. 2019
Økonomi · Officielle årsrapporter
Nogle rapporter eller felter kunne ikke udlæses entydigt. Udtrækket er afgrænset; flere rapporter kan findes hos Virk. Rapportlinks og de øvrige tal er bevaret.
Grafen bevarer tallene fra hver periodes egen rapport. Ændringer udelades for de berørte tal. Afvigelsen kan skyldes ændret regnskabsgrundlag eller rettelser; vi fastslår ikke årsagen.
Tabellen kan rulles vandret.
| Tal | Oprindelig rapport | Nyere sammenligningstal |
|---|---|---|
| Gældsforpligtelser | 51.463 | 737.769 |
| Kortfristet gæld | 51.463 | 737.769 |
Årets resultat · DKK i hver regnskabsperiode
2025Årets resultat
0 DKK
Punkter er årsrapportens observationer. Huller betyder manglende tal. Forbindelseslinjer er ikke målinger mellem perioderne.
| Periode | DKK |
|---|---|
| 1. jan. 2018 – 31. dec. 2018 | 30.538 |
| 1. jan. 2019 – 31. dec. 2019 | -29 |
| 1. jan. 2020 – 31. dec. 2020 | 0 |
| 1. jan. 2021 – 31. dec. 2021 | 0 |
| 1. jan. 2022 – 31. dec. 2022 | 0 |
| 1. jan. 2023 – 31. dec. 2023 | 0 |
| 1. jan. 2024 – 31. dec. 2024 | 0 |
| 1. jan. 2025 – 31. dec. 2025 | 0 |
Soliditet · beregnet ultimo 2025
13,7 %
Egenkapital / aktiver × 100. Andelen af aktiver finansieret med egenkapital.
Likviditetsgrad · beregnet ultimo 2025
115,9 %
Omsætningsaktiver / kortfristet gæld × 100. Beregnes kun med oplyste tal og positiv nævner.
Tal kommer fra hver periodes egen årsrapport. Nyere rapporters sammenligningstal kan være korrigeret. Første grafadapter dækker regnskabsklasse B; andre rapporter kan åbnes hos kilden. Højst otte perioder vises.
2025 · 1. jan. 2025 – 31. dec. 2025
Offentliggjort 2. maj 2026
2024 · 1. jan. 2024 – 31. dec. 2024
Offentliggjort 30. apr. 2025
2023 · 1. jan. 2023 – 31. dec. 2023
Offentliggjort 2. maj 2024
2022 · 1. jan. 2022 – 31. dec. 2022
Offentliggjort 9. maj 2023
2021 · 1. jan. 2021 – 31. dec. 2021
Offentliggjort 29. mar. 2022
2020 · 1. jan. 2020 – 31. dec. 2020
Offentliggjort 29. apr. 2021
2019 · 1. jan. 2019 – 31. dec. 2019
Offentliggjort 26. aug. 2020
2018 · 1. jan. 2018 – 31. dec. 2018
Offentliggjort 8. maj 2019
Manglende omsætning kan skyldes, at rapporten kun oplyser bruttoresultat. Vi rekonstruerer ikke tallet. Om den officielle regnskabskilde ↗