Henter side
Henter side
Søg virksomhed eller ejendom
Henter virksomhed
CVR 34897077
Kort fortalt. FILSKOV KRO HOLDING ApS har CVR-nummer 34897077 og er registreret som anpartsselskab, startet 3. januar 2013. Adressen i CVR er Fiskerivej 16, 7200 Grindsted. Branche: Ikke-finansielle holdingselskaber. Status: aktiv.
Fiskerivej 16, 7200 Grindsted
Ikke-finansielle holdingselskaber
Officielle virksomhedsdata og årsrapporter. Kilder, perioder og beregninger følger tallene.
Henter officielle regnskaber
Afstemmer virksomhed, regnskabsperiode og valuta med årsrapporterne.
Henter ejere og ledelse
Anpartsselskab
Virksomhedsform
3. jan. 2013 –
Virksomhedens levetid
CVR 34897077 · Kilde og datoer følger hver oplysning.
FILSKOV KRO HOLDING ApS
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Aktiv
Henter steder, adresser og CVR-relationer…
Udskrevet fra Indkig · CVR 34897077 · FILSKOV KRO HOLDING ApS. Officielle CVR-oplysninger. Legale ejere og ledelse som registreret i CVR; ingen reelle ejere, CPR eller private adresser. Regnskabskilde: Erhvervsstyrelsens offentlige årsrapporter; perioder og eventuelle begrænsninger fremgår af regnskabsdelen.
Adressen er virksomhedens registrerede adresse. Den dokumenterer ikke ejerskab til ejendommen.
FILSKOV KRO HOLDING ApS har CVR-nummer 34897077.
FILSKOV KRO HOLDING ApS er registreret i CVR på adressen Fiskerivej 16, 7200 Grindsted.
FILSKOV KRO HOLDING ApS blev startet 3. januar 2013 ifølge CVR.
FILSKOV KRO HOLDING ApS er registreret i branchen Ikke-finansielle holdingselskaber (branchekode 642120).
FILSKOV KRO HOLDING ApS har status «aktiv» i CVR.
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Anpartsselskab
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Ikke-finansielle holdingselskaber · 642120
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Fiskerivej 16, 7200 Grindsted
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
3. jan. 2013
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Ingen ophørsdato oplyst
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
En adresse dokumenterer registrering på stedet og ikke ejerskab til en ejendom. En manglende ophørsdato bekræfter ikke alene, at virksomheden er aktiv.
Henter beskæftigelsestal og måleperioder…
Legale ejere og ledelse står på Indkigs side for FILSKOV KRO HOLDING ApS under «Ejere og ledelse», som registreret i CVR. Reelle ejere og CPR vises ikke.
Et P-nummer identificerer et registreret virksomhedssted. Tilknytningens datoer viser, hvornår stedet er knyttet til virksomheden. En beliggenhedsadresse dokumenterer ikke ejerskab til ejendommen.
Tilknytning efter CVR-relationens start og slut ved opslaget: 29. okt. 2026, 16.51.33. Antal er fund i det hentede udtræk. Nuværende tilknytning dokumenterer ikke, at stedet er i drift eller ejet af virksomheden.
Ingen P-enheder med den valgte tilknytning i det gennemførte opslag.
CVR · måleperioder
Ansatte er antal personer. Årsværk er omregnet fuldtid. Vælg én datatype: års-, kvartals- og månedstal sammenblandes ikke.
Ingen beskæftigelsesoplysninger i det gennemførte opslag.
Måleperioden viser, hvornår tallet gælder. Registrering, opdatering og hentning er særskilte datoer. Et gennemført opslag er ikke en garanti for aktuelle eller landsdækkende beskæftigelsestal.
Legale ejere og nuværende ledelse som registreret i CVR.
Ejes af
Kapital 10–14,99 %
Kapital 10–14,99 %
Kapital 10–14,99 %
Kapital 10–14,99 %
+5 flere i listen nedenfor
FILSKOV KRO HOLDING ApS
Ejer andele i
Kapital 50–66,66 %
KOMPLEMENTARANPARTSSELSKABET AF 3/1 2013, FILSKOV
Kapital 50–66,66 %
Direkte ejerskab ét led op og ned, som registreret i CVR. Kapitalandele er CVRs intervaller.
C.A. HOLDING ApSSelskab · CVR 28993684
FLEX HOME A/SSelskab · CVR 31622425
HUNDEBØLL FINANCE A/SSelskab · CVR 13394296
1 tidligere ejer vises ikke.
Gorm Finn PedersenPerson
Bestyrelse · FORMAND · siden 10. mar. 2015
Jan PetersenPerson
Bestyrelse · BESTYRELSESMEDLEM · siden 26. apr. 2024
Jens Nørfjand JakobsenPerson
Bestyrelse · BESTYRELSESMEDLEM · siden 26. apr. 2024
John Toftgaard JungePerson
Direktion · DIREKTØR · siden 3. jan. 2013
4 tidligere ledelsesroller vises ikke.
FILSKOV KRO P/SSelskab · CVR 34897115
Kapital 50–66,66 % · stemmer 50–66,66 % · siden 5. mar. 2014
KOMPLEMENTARANPARTSSELSKABET AF 3/1 2013, FILSKOVSelskab · CVR 34897336
Kapital 50–66,66 % · stemmer 50–66,66 % · siden 3. jan. 2013
Kilde: CVR-distribution, Erhvervsstyrelsen. Hentet 29. okt. 2026, 16.51.33, virksomheden opdateret i CVR 20. aug. 2026, 13.47.32. CVR registrerer ejerandele i intervaller. En ejerandel er ikke i sig selv bevis for kontrol, et moderselskab eller et datterselskab. Reelle ejere, CPR og adresser vises ikke. Se også CVR (åbner ny fane).
K.D.H. INVEST ApSSelskab · CVR 32302939
KP HOLDING FILSKOV ApSSelskab · CVR 32058787
GORM PEDERSEN HOLDING ApSSelskab · CVR 30346769
PAC ApSSelskab · CVR 26905648
TR ULDAHL HOLDING ApSSelskab · CVR 31430682
ULDAHL A/SSelskab · CVR 13226490
Økonomi · Officielle årsrapporter
Grafiske regnskabstal er ikke tilgængelige
Der er endnu ingen understøttet årsrapport med entydige DKK-tal. Et manglende tal betyder ikke nul. Stamdata, steder og værdisætning kan stadig bruges.
2018: Koncernregnskabets afgrænsning understøttes endnu ikke.
2019: Koncernregnskabets afgrænsning understøttes endnu ikke.
2020: Koncernregnskabets afgrænsning understøttes endnu ikke.
2021: Koncernregnskabets afgrænsning understøttes endnu ikke.
2022: Koncernregnskabets afgrænsning understøttes endnu ikke.
2023: Koncernregnskabets afgrænsning understøttes endnu ikke.
2024: Koncernregnskabets afgrænsning understøttes endnu ikke.
2025: Koncernregnskabets afgrænsning understøttes endnu ikke.
Tal kommer fra hver periodes egen årsrapport. Nyere rapporters sammenligningstal kan være korrigeret. Første grafadapter dækker regnskabsklasse B; andre rapporter kan åbnes hos kilden. Højst otte perioder vises.
2025 · 1. jan. 2025 – 31. dec. 2025
Offentliggjort 5. maj 2026
Koncernregnskabets afgrænsning understøttes endnu ikke.
2024 · 1. jan. 2024 – 31. dec. 2024
Offentliggjort 7. maj 2025
Koncernregnskabets afgrænsning understøttes endnu ikke.
2023 · 1. jan. 2023 – 31. dec. 2023
Offentliggjort 30. apr. 2024
Koncernregnskabets afgrænsning understøttes endnu ikke.
2022 · 1. jan. 2022 – 31. dec. 2022
Offentliggjort 23. maj 2023
Koncernregnskabets afgrænsning understøttes endnu ikke.
2021 · 1. jan. 2021 – 31. dec. 2021
Offentliggjort 15. jun. 2022
Koncernregnskabets afgrænsning understøttes endnu ikke.
2020 · 1. jan. 2020 – 31. dec. 2020
Offentliggjort 14. jun. 2021
Koncernregnskabets afgrænsning understøttes endnu ikke.
2019 · 1. jan. 2019 – 31. dec. 2019
Offentliggjort 10. mar. 2020
Koncernregnskabets afgrænsning understøttes endnu ikke.
2018 · 1. jan. 2018 – 31. dec. 2018
Offentliggjort 12. apr. 2019
Koncernregnskabets afgrænsning understøttes endnu ikke.
Manglende omsætning kan skyldes, at rapporten kun oplyser bruttoresultat. Vi rekonstruerer ikke tallet. Om den officielle regnskabskilde ↗