Henter side
Henter side
Søg virksomhed eller ejendom
Henter virksomhed
CVR 31412889
Kort fortalt. Musceteers Holding A/S har CVR-nummer 31412889 og er registreret som aktieselskab, startet 24. april 2008. Adressen i CVR er Rosenørns Alle 1, 1970 Frederiksberg C. Branche: Ikke-finansielle holdingselskaber. Status: aktiv.
Rosenørns Alle 1, 1970 Frederiksberg C
Ikke-finansielle holdingselskaber
Officielle virksomhedsdata og årsrapporter. Kilder, perioder og beregninger følger tallene.
Henter officielle regnskaber
Afstemmer virksomhed, regnskabsperiode og valuta med årsrapporterne.
Henter ejere og ledelse
Aktieselskab
Virksomhedsform
24. apr. 2008 –
Virksomhedens levetid
CVR 31412889 · Kilde og datoer følger hver oplysning.
Musceteers Holding A/S
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Aktiv
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Aktieselskab
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Ikke-finansielle holdingselskaber · 642120
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Rosenørns Alle 1, 1970 Frederiksberg C
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
24. apr. 2008
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Ingen ophørsdato oplyst
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
En adresse dokumenterer registrering på stedet og ikke ejerskab til en ejendom. En manglende ophørsdato bekræfter ikke alene, at virksomheden er aktiv.
Henter beskæftigelsestal og måleperioder…
Henter steder, adresser og CVR-relationer…
Udskrevet fra Indkig · CVR 31412889 · Musceteers Holding A/S. Officielle CVR-oplysninger. Legale ejere og ledelse som registreret i CVR; ingen reelle ejere, CPR eller private adresser. Regnskabskilde: Erhvervsstyrelsens offentlige årsrapporter; perioder og eventuelle begrænsninger fremgår af regnskabsdelen.
Adressen er virksomhedens registrerede adresse. Den dokumenterer ikke ejerskab til ejendommen.
Musceteers Holding A/S har CVR-nummer 31412889.
Musceteers Holding A/S er registreret i CVR på adressen Rosenørns Alle 1, 1970 Frederiksberg C.
Musceteers Holding A/S blev startet 24. april 2008 ifølge CVR.
Musceteers Holding A/S er registreret i branchen Ikke-finansielle holdingselskaber (branchekode 642120).
Musceteers Holding A/S har status «aktiv» i CVR.
Legale ejere og ledelse står på Indkigs side for Musceteers Holding A/S under «Ejere og ledelse», som registreret i CVR. Reelle ejere og CPR vises ikke.
Legale ejere og nuværende ledelse som registreret i CVR.
Ejes af
Kapital 25–33,32 %
Kapital 15–19,99 %
Kapital 10–14,99 %
Kapital 10–14,99 %
+2 flere i listen nedenfor
Musceteers Holding A/S
Ejer andele i
Kapital 10–14,99 %
Direkte ejerskab ét led op og ned, som registreret i CVR. Kapitalandele er CVRs intervaller.
SEJBÆK HOLDING ApSSelskab · CVR 21356433
DAMGAARD COMPANY A/SSelskab · CVR 25538315
2KJ A/SSelskab · CVR 16045209
AUDE ApSSelskab · CVR 25315677
GPL HOLDING ApSSelskab · CVR 30235541
SAMS HOLDING ApSSelskab · CVR 30235436
Gorm PriemPerson
Bestyrelse · BESTYRELSESMEDLEM · siden 1. apr. 2014
Max SejbækPerson
Bestyrelse · BESTYRELSESMEDLEM · siden 24. apr. 2008
Mikkel AudePerson
Bestyrelse · FORMAND · siden 25. maj 2023
Max SejbækPerson
Direktion · DIREKTØR · siden 24. apr. 2008
1 tidligere ledelsesrolle vises ikke.
Nordic Cloud Technologies ApsSelskab · CVR 34882665
Kapital 10–14,99 % · stemmer 10–14,99 % · siden 28. maj 2025
3 tidligere ejerandele vises ikke.
Kilde: CVR-distribution, Erhvervsstyrelsen. Hentet 29. okt. 2026, 19.47.33, virksomheden opdateret i CVR 19. jun. 2026, 00.51.38. CVR registrerer ejerandele i intervaller. En ejerandel er ikke i sig selv bevis for kontrol, et moderselskab eller et datterselskab. Reelle ejere, CPR og adresser vises ikke. Se også CVR (åbner ny fane).
CVR · måleperioder
Ansatte er antal personer. Årsværk er omregnet fuldtid. Vælg én datatype: års-, kvartals- og månedstal sammenblandes ikke.
Ingen beskæftigelsesoplysninger i det gennemførte opslag.
Måleperioden viser, hvornår tallet gælder. Registrering, opdatering og hentning er særskilte datoer. Et gennemført opslag er ikke en garanti for aktuelle eller landsdækkende beskæftigelsestal.
Et P-nummer identificerer et registreret virksomhedssted. Tilknytningens datoer viser, hvornår stedet er knyttet til virksomheden. En beliggenhedsadresse dokumenterer ikke ejerskab til ejendommen.
Tilknytning efter CVR-relationens start og slut ved opslaget: 29. okt. 2026, 19.47.33. Antal er fund i det hentede udtræk. Nuværende tilknytning dokumenterer ikke, at stedet er i drift eller ejet af virksomheden.
Ingen P-enheder med den valgte tilknytning i det gennemførte opslag.
Økonomi · Officielle årsrapporter
Grafiske regnskabstal er ikke tilgængelige
Der er endnu ingen understøttet årsrapport med entydige DKK-tal. Et manglende tal betyder ikke nul. Stamdata, steder og værdisætning kan stadig bruges.
2018: Selskab og faktisk regnskabsperiode kunne ikke afstemmes.
2019: Selskab og faktisk regnskabsperiode kunne ikke afstemmes.
2020: Koncernregnskabets afgrænsning understøttes endnu ikke.
2021: Koncernregnskabets afgrænsning understøttes endnu ikke.
2022: Koncernregnskabets afgrænsning understøttes endnu ikke.
2023: Koncernregnskabets afgrænsning understøttes endnu ikke.
2024: Koncernregnskabets afgrænsning understøttes endnu ikke.
2025: Koncernregnskabets afgrænsning understøttes endnu ikke.
Tal kommer fra hver periodes egen årsrapport. Nyere rapporters sammenligningstal kan være korrigeret. Første grafadapter dækker regnskabsklasse B; andre rapporter kan åbnes hos kilden. Højst otte perioder vises.
2025 · 1. jan. 2025 – 31. dec. 2025
Offentliggjort 29. jun. 2026
Koncernregnskabets afgrænsning understøttes endnu ikke.
2024 · 1. jan. 2024 – 31. dec. 2024
Offentliggjort 30. jun. 2025
Koncernregnskabets afgrænsning understøttes endnu ikke.
2023 · 1. jan. 2023 – 31. dec. 2023
Offentliggjort 3. jul. 2024
Koncernregnskabets afgrænsning understøttes endnu ikke.
2022 · 1. jan. 2022 – 31. dec. 2022
Offentliggjort 6. jul. 2023
Koncernregnskabets afgrænsning understøttes endnu ikke.
2021 · 1. jan. 2021 – 31. dec. 2021
Offentliggjort 5. jul. 2022
Koncernregnskabets afgrænsning understøttes endnu ikke.
2020 · 1. jan. 2020 – 31. dec. 2020
Offentliggjort 12. maj 2021
Koncernregnskabets afgrænsning understøttes endnu ikke.
2019 · 1. jan. 2019 – 31. dec. 2019
Offentliggjort 10. mar. 2020
Selskab og faktisk regnskabsperiode kunne ikke afstemmes.
2018 · 1. jan. 2018 – 31. dec. 2018
Offentliggjort 16. apr. 2019
Selskab og faktisk regnskabsperiode kunne ikke afstemmes.
Manglende omsætning kan skyldes, at rapporten kun oplyser bruttoresultat. Vi rekonstruerer ikke tallet. Om den officielle regnskabskilde ↗