Henter side
Henter side
Søg virksomhed eller ejendom
Henter virksomhed
CVR 25177479
Kort fortalt. Nordre Pakhusvej ApS har CVR-nummer 25177479 og er registreret som anpartsselskab, startet 1. februar 2000. Adressen i CVR er Garnisonsvej 2, 4700 Næstved. Branche: Anden udlejning af boliger. Status: aktiv.
Garnisonsvej 2, 4700 Næstved
Anden udlejning af boliger
Officielle virksomhedsdata og årsrapporter. Kilder, perioder og beregninger følger tallene.
Henter officielle regnskaber
Afstemmer virksomhed, regnskabsperiode og valuta med årsrapporterne.
Henter ejere og ledelse
Anpartsselskab
Virksomhedsform
1. feb. 2000 –
Virksomhedens levetid
CVR 25177479 · Kilde og datoer følger hver oplysning.
Nordre Pakhusvej ApS
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Aktiv
Henter steder, adresser og CVR-relationer…
Udskrevet fra Indkig · CVR 25177479 · Nordre Pakhusvej ApS. Officielle CVR-oplysninger. Legale ejere og ledelse som registreret i CVR; ingen reelle ejere, CPR eller private adresser. Regnskabskilde: Erhvervsstyrelsens offentlige årsrapporter; perioder og eventuelle begrænsninger fremgår af regnskabsdelen.
Adressen er virksomhedens registrerede adresse. Den dokumenterer ikke ejerskab til ejendommen.
Nordre Pakhusvej ApS har CVR-nummer 25177479.
Nordre Pakhusvej ApS er registreret i CVR på adressen Garnisonsvej 2, 4700 Næstved.
Nordre Pakhusvej ApS blev startet 1. februar 2000 ifølge CVR.
Nordre Pakhusvej ApS er registreret i branchen Anden udlejning af boliger (branchekode 682030).
Nordre Pakhusvej ApS har status «aktiv» i CVR.
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Anpartsselskab
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Anden udlejning af boliger · 682030
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Garnisonsvej 2, 4700 Næstved
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
1. feb. 2000
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Ingen ophørsdato oplyst
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
En adresse dokumenterer registrering på stedet og ikke ejerskab til en ejendom. En manglende ophørsdato bekræfter ikke alene, at virksomheden er aktiv.
Henter beskæftigelsestal og måleperioder…
Legale ejere og ledelse står på Indkigs side for Nordre Pakhusvej ApS under «Ejere og ledelse», som registreret i CVR. Reelle ejere og CPR vises ikke.
Et P-nummer identificerer et registreret virksomhedssted. Tilknytningens datoer viser, hvornår stedet er knyttet til virksomheden. En beliggenhedsadresse dokumenterer ikke ejerskab til ejendommen.
Tilknytning efter CVR-relationens start og slut ved opslaget: 29. okt. 2026, 12.08.27. Antal er fund i det hentede udtræk. Nuværende tilknytning dokumenterer ikke, at stedet er i drift eller ejet af virksomheden.
Ingen P-enheder med den valgte tilknytning i det gennemførte opslag.
Legale ejere og nuværende ledelse som registreret i CVR.
Ejes af
Kapital 10–14,99 %
Kapital 10–14,99 %
Kapital 10–14,99 %
Kapital 10–14,99 %
+6 flere i listen nedenfor
Nordre Pakhusvej ApS
Direkte ejerskab ét led op og ned, som registreret i CVR. Kapitalandele er CVRs intervaller.
3MHS ApSSelskab · CVR 21678384
AUGUSTESEN HOLDING ApSSelskab · CVR 28895526
DREIST HANSEN HOLDING A/SSelskab · CVR 17003275
2 tidligere ejere vises ikke.
Jesper Holst SchmidtPerson
Bestyrelse · BESTYRELSESMEDLEM · siden 11. okt. 2021
Michael ThimgaardPerson
Bestyrelse · BESTYRELSESMEDLEM · siden 11. okt. 2021
Svend Aage Dreist HansenPerson
Bestyrelse · FORMAND · siden 11. okt. 2021
Thomas AugustesenPerson
Bestyrelse · BESTYRELSESMEDLEM · siden 11. okt. 2021
2 tidligere ledelsesroller vises ikke.
Ingen nuværende ejerandele i andre selskaber i CVRs ejerregister.
Kilde: CVR-distribution, Erhvervsstyrelsen. Hentet 29. okt. 2026, 12.08.28, virksomheden opdateret i CVR 16. okt. 2026, 12.45.28. CVR registrerer ejerandele i intervaller. En ejerandel er ikke i sig selv bevis for kontrol, et moderselskab eller et datterselskab. Reelle ejere, CPR og adresser vises ikke. Se også CVR (åbner ny fane).
HSH HOLDING ApSSelskab · CVR 28895534
JESPER HOLST SCHMIDT HOLDING ApSSelskab · CVR 32340539
L.E. HOLDING ApSSelskab · CVR 34354596
LARS JAKOBSEN HOLDING ApSSelskab · CVR 28101902
M. THIMGAARD HOLDING ApSSelskab · CVR 26231841
ML Invest Køge ApSSelskab · CVR 40725717
SEASAT HOLDING ApSSelskab · CVR 30704037
Liselotte Eghøj NielsenPerson
Direktion · DIREKTØR · siden 16. aug. 2021
CVR · måleperioder
Ansatte er antal personer. Årsværk er omregnet fuldtid. Vælg én datatype: års-, kvartals- og månedstal sammenblandes ikke.
Historisk beskæftigelse: den valgte måleperiode er mere end et år gammel. Registreringsdatoen gør ikke tallet aktuelt.
Ansatte · måned · valgt måleperiode
1personer
1. dec. 2018 – 31. dec. 2018
Punkter er kildens tal for hver måleperiode. Linjer forbinder kun tilstødende, komplette måleperioder med præcise tal. Huller betyder manglende eller uafklarede tal, ikke nul.
Viser periode 17–28 af 28 i udtrækket.
Vælg en periode for at se dens kildedatoer. På små skærme kan tabellen rulles vandret.
| Måleperiode | personer |
|---|---|
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 |
Måleperioden viser, hvornår tallet gælder. Registrering, opdatering og hentning er særskilte datoer. Et gennemført opslag er ikke en garanti for aktuelle eller landsdækkende beskæftigelsestal.
Økonomi · Officielle årsrapporter
Nogle rapporter eller felter kunne ikke udlæses entydigt. Udtrækket er afgrænset; flere rapporter kan findes hos Virk. Rapportlinks og de øvrige tal er bevaret.
Årets resultat · DKK i hver regnskabsperiode
2025Årets resultat
909.368 DKK
Punkter er årsrapportens observationer. Huller betyder manglende tal. Forbindelseslinjer er ikke målinger mellem perioderne.
| Periode | DKK |
|---|---|
| 1. jan. 2018 – 31. dec. 2018 | -165.425 |
| 1. jan. 2019 – 31. dec. 2019 | 68.556 |
| 1. jan. 2020 – 31. dec. 2020 | 17.163.441 |
| 1. jan. 2021 – 31. dec. 2021 | 2.334.715 |
| 1. jan. 2022 – 31. dec. 2022 | 1.130.571 |
| 1. jan. 2023 – 31. dec. 2023 | 575.881 |
| 1. jan. 2024 – 31. dec. 2024 | 204.452 |
| 1. jan. 2025 – 31. dec. 2025 | 909.368 |
Soliditet · beregnet ultimo 2025
5,7 %
Egenkapital / aktiver × 100. Andelen af aktiver finansieret med egenkapital.
Likviditetsgrad · beregnet ultimo 2025
38,8 %
Omsætningsaktiver / kortfristet gæld × 100. Beregnes kun med oplyste tal og positiv nævner.
Tal kommer fra hver periodes egen årsrapport. Nyere rapporters sammenligningstal kan være korrigeret. Første grafadapter dækker regnskabsklasse B; andre rapporter kan åbnes hos kilden. Højst otte perioder vises.
2025 · 1. jan. 2025 – 31. dec. 2025
Offentliggjort 10. mar. 2026
2024 · 1. jan. 2024 – 31. dec. 2024
Offentliggjort 17. mar. 2025
2023 · 1. jan. 2023 – 31. dec. 2023
Offentliggjort 13. feb. 2024
2022 · 1. jan. 2022 – 31. dec. 2022
Offentliggjort 8. mar. 2023
2021 · 1. jan. 2021 – 31. dec. 2021
Offentliggjort 7. apr. 2022
2020 · 1. jan. 2020 – 31. dec. 2020
Offentliggjort 30. jun. 2021
2019 · 1. jan. 2019 – 31. dec. 2019
Offentliggjort 15. aug. 2020
2018 · 1. jan. 2018 – 31. dec. 2018
Offentliggjort 19. jun. 2019
Manglende omsætning kan skyldes, at rapporten kun oplyser bruttoresultat. Vi rekonstruerer ikke tallet. Om den officielle regnskabskilde ↗